21 Ocak 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kingston® Technologyden HyperX T1 Black
03 Mart 2011 Perşembe 14:20

Kingston® Technology'den HyperX T1 Black

Kingston® Technology, yeni HyperX T1 Black üç kanallı bellek kitlerini ürün serisine ekledi.

Bellek ürünlerinde bağımsız dünya lideri Kingston® Technology Company Inc., HyperX® T1 Black DDR3 üç kanallı bellek kitlerinin satışa sunulduğunu duyurdu. Yeni bellek kitleri, yeni Intel® Core i7™-990X yonga seti ve X58 tabanlı anakartların performans gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı ve üçlü veya altılı modüller halinde, 24GB"ye varan kapasitelerde satışa sunuluyor. Siyah Soğutucu, yeni GIGABYTE G-1 Killer Oyun Anakartları başta olmak üzere siyah anakartları tamamlar.

Kingston® Kıdemli Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff, "Yeni HyperX T1 Black üç kanallı kitimiz, bilgisayar tutkunlarına kendi bilgisayarlarında performans ve tarzı bir araya getirme fırsatı sunuyor. Bu yüksek kapasiteli kitler, özellikle yeni GIGABYTE G1-Killer oyun anakartları başta olmak üzere, piyasada bulunan X58 ürünleri için idealdir." dedi.

GIGABYTE Anakart Yönetici Yardımcısı Tim Handley, "GIGABYTE, GIGABYTE G1-Killer oyun anakartının duyurulmasından bu kadar kısa bir süre sonra Kingston®"un yeni Black T1 HyperX belleğinin satışa sunulmasından heyecan duyuyoruz. Benzer renk tonları ve hedef pazarlarına sahip bu ürünlerle, bilgisayar oyuncularının yeni Black T1 bellek ve GIGABYTE G1-Killer oyun anakartlarını birlikte kullanmasını bekliyoruz." dedi.

Kingston®, 24GB, 12GB ve 6GB"lik konfigürasyonlarda olmak üzere 3 ayrı HyperX T1 Black DDR3 üç kanallı kit sunuyor. HyperX T1 Black, Kingston®"un yetkili distribütörleri, bayileri, teknoloji marketleri ve online satış kanallarında bulunabiliyor. Kingston® HyperX bellek ömür boyu garantiyle destekleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları