18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayı Holdinge Hiperaktif Çözüm
07 Nisan 2008 Pazartesi 16:14

Kayı Holding'e Hiperaktif Çözüm

Kayı Holding, Mavi İletişim Grubu bünyesinde yer alan Hiperaktif E-iletişim Ajansı'ndan hizmet almaya başladı.

Mavi İletişim Grubu çatısı altında; farklı sektörlerdeki birçok firma ve markaya; interaktif proje geliştirme, online kampanya yönetimi, online medya planlama ve satın alma, web tasarımı, e-ticaret, e-CRM, e-yayıncılık, içerik yönetimi gibi hizmetlerin yanı sıra mobil iletişim, multimedya çözümleri ve advergaming uygulamaları geliştiren Hiperaktif E-iletişim Ajansı, Kayı Holding ile çalışmaya başladı. Yapılan anlaşmayla Kayı Holding"in kurumsal web sitesi Hiperaktif E-iletişim Ajansı tarafından hazırlanacak.

1991 yılında kurulan Kayı Holding, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki iş hacmi, karlılığı ve yatırımlarıyla Türkiye"nin önde gelen uluslararası inşaat taahhüt şirketlerindendir. Sahip olduğu uzman iş gücü, güçlü ortaklık yapıları ve bilgi birikimiyle; alışveriş merkezi, endüstriyel yapı, yüksek yapı, otel, iş merkezi, okul konut, ve alt yapı projeleriyle; ulusal alanda olduğu kadar uluslararası arenada da istikrarlı şekilde büyümektedir.

Yeni medyanın tüm olanakları ve araçlarını, müşterilerinin pazarlama iletişimi stratejileri doğrultusunda etkili ve yaratıcı çözümler üretmek için kullanan Hiperaktif, 1997 yılından bu yana stratejik e-pazarlama iletişimi danışmanlığından web tabanlı iletişim yazılımları geliştirmeye, e-posta pazarlama"dan e-CRM"e, e-PR"dan e-business development süreçlerine kadar her türlü e-pazarlama ve e-iletişim çözümünü kreatif, stratejik ve teknolojik olarak üretmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları