29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky Ürünlerinde % 30’a Varan İndirim
04 Kasım 2011 Cuma 10:10

Kaspersky Ürünlerinde % 30’a Varan İndirim

Kaspersky Lab Türkiye online mağazasını yenilerken ürünlerinde de %30’a varan indirimler başlattı.

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab, Türkiye’deki kullanıcılarına hizmet veren online mağazasını yeniledi. www.kaspersky.com.tr adresinden ulaşılabilen online mağazanın yenilendiğini bir kampanya ile duyuran Kaspersky Lab, 15 Kasım tarihine kadar Kasperskly Internet Security 2012, Kaspersky Anti Virus 2012 ve Kaspersky PURE ürünlerinde yüzde 30’a varan indirimler uygulayacağını duyurdu.

Kasperksy Lab online mağazasında kullanıcılarına hem bireysel güvenlik ürünlerini hem de kurumsal güvenlik ürünlerini sunarak kullanıcıların güvenlik konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Mağaza raflarında yer alan ürünlerden çok daha fazla çeşite sahip olan Kaspersky Lab online mağazasından kullanıcılar düzenlenen özel kampanyalardan ve promosyonlardan da yararlanma fırsatı bulabilecekler.

Kaspersky Lab Türkiye Pazarlama Müdürü Pınar Uylum Terzioğlu “Türkiye’deki kullanıcılarımıza daha iyi bir hizmet verebilmek için online mağazamızı yeniledik. Online mağazamız üzerinden kullanıcılarımız artık istedikleri ürünleri online olarak satın alabilecekler. Böyle bir yenilemeyi bir kampanya ile taçlandırmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyuyoruz. Kullanıcılarımız online mağazamızda ürünlerimizin hepsi hakkında her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilecekler. Online mağazamızla Türkiye’deki erişim ağımızı daha da genişleterek sunduğumuz hizmeti her geçen gün  daha da artırmaya devam edeceğiz” dedi.

KIS-KAV 2012 internet kullanıcılarını, hileli, kötü amaçlı ve spam içeren web sitelerine yönlendirecek bağlantılara karşı uyarıyor. Şiddet içeren, kötü içerikli ve yetişkinlere yönelik web siteleri dahil olmak üzere birçok istenmeyen internet kaynakları hakkında en güncel bilgilere buluttan yararlanarak sahip olan KIS-KAV 2012 sayesinde kullanıcılar, kişisel bilgilerini çalmak veya bilgisayarlarına zarar vermek için tasarlanan web sitelerine girmeyeceklerine emin olabiliyor.

Kaspersky PURE ise ev ve ofis ağlarının korunmasına yönelik olarak geliştirilmesinin yanı sıra, bilgisayar her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın güvenli ve üretken bir dijital ortam sağlıyor. KIS ve KAV 2012’nin bilinen tüm özelliklerine sahip olan Kaspersky PURE, içinde barındırdığı modül ile tüm bilgileri kripto ederek başkaları tarafından okunmasını tamamen engelleyebiliyor. Ayrıca proaktif zararlı saptama uygulama kontrolü, şüpheli programların şifre, giriş, kişisel bilgi ve işletim sistemine sızmalarını engelliyor.  

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları