29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky ONE İle 5’i 1 Yerde Koruma
27 Mart 2012 Salı 18:36

Kaspersky ONE İle 5’i 1 Yerde Koruma

Kaspersky Lab’in yeni ürünü Kaspersky ONE ile istediğiniz kombinasyonu yaparak hem sizin hem de sevdiklerinizin tüm teknolojik cihazlarını koruma altına alın.

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri geliştiricilerinden Kaspersky Lab, birden çok dijital cihazın korunmasını sağlayan Kaspersky ONE’ın Türkiye’de online olarak 27 Mart’ta, tüm teknoloji zincir mağazalarında ise 2 Nisan’da raflarda olacağını duyurdu. Kaspersky ONE, tek lisanlı bir çözüm olup kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, Mac’lerini, akıllı telefonlarını ve Android tabanlı  tabletlerini koruyor.

Kaspersky ONE ürününü Türkiye’de satın alan bir kullanıcı, 4 farklı korumadan 5 aktivasyon koduna sahip olabiliyor. Kullanıcılar, bu 5 farklı kodu farklı kombinasyonlar yaparak kullanabiliyor. Örneğin bir kullanıcı aynı korumadan 5 adet tercih edebilirken, bir diğer kullanıcı 2 PC, 1 tablet, 1 Mac ve 1 akıllı telefon koruma kombinasyonu yapabiliyor. Tüm kullanıcıların  kendi ihtiyacına göre belirleyebileceği bu kombinasyonlarla ister bir aile olun, ister üniversite öğrencisi, 5 farklı koruma sağlayan Kaspersky ONE ile hem siz hem de sevdikleriniz koruma altında.

Kaspersky ONE, Windows® veya Mac OS X®, akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik koruma sağlıyor:
> Windows-bazlı PC’ler için kapsamlı internet koruması
> Mac’ler için kötü amaçlı yazılıma karşı ödüllü koruma
> Akıllı telefonlar  için siber tehditler ve çalınmaya karşı korunma teknolojisi
> Android-tabanlı tabletler için mobil kötü amaçlı yazılıma karşı gerekli korunma

Günümüzde eş zamanlı olarak pek çok kişisel cihaz kullanılıyor. Öyle ki bir laptop ve masaüstü bilgisayar, bir akıllı telefon ve tabletle eşleştirilebiliyor. Bu cihazlar farklı yazılım ve donanım platformlarına bağlı olabiliyor, ancak ortak olarak İnternet erişimleri var ve büyük miktarda kişisel veri barındırıyor. Bu da cihazları siber suçlara açık bir hale getiriyor. Kaspersky ONE ise her türlü cihazdaki bilgilerin korunmasını sağlıyor. 

Kullanıcıların %49.7’si masaüstü, laptop ve akıllı telefon kullanıyor

Kaspersky Lab tarafından 20 farklı ülkenin katılımı ile yapılan araştırmanın Türkiye sonuçlarına göre  İnternet kullanıcılarının %42’si aynı zamanda akıllı telefon kullanıcısı. Araştırmaya katılanların %11.2’si ise önümüzdeki 12 ay içerisinde kesinlikle bir tablet bilgisayar almayı planlıyor. İki ve üzeri akıllı telefonu olan hanelerin yüzdesi 18.5 iken; akıllı telefonun yanı sıra iki farklı cihaza sahip olan hanelerin yüzdesi ise %12.9.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları