29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky Labtan Yeni Ürünler
31 Ağustos 2008 Pazar 11:16

Kaspersky Lab'tan Yeni Ürünler

Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 Türkiye piyasasına sunuldu.

Moskova merkezli dünyaca ünlü yazılım şirketi Kaspersky Lab, sabırsızlıkla beklenen yeni Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 yazılımlarını Türkiye piyasasına sundu. Bilgisayarlara yönelik tehditleri ve internetten gelen her tür saldırıya karşı en güvenilir çözümleri ile müşterilerin farklı ihtiyaçlarına cevap veren Kaspersky Lab, yeni Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 ürünleri ile kötü amaçlı programlara karşı kullanıcıya üstün koruma sağlıyor.

Kişisel kullanıcılar için kötü amaçlı programlara karşı en iyi korumayı sunan 2009 yazılımlarından Kaspersky Anti-Virus 2009, bilgisayarlarınızı korumak için temel araçları sağlıyor. Virüsler, Truva atlar, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı programlar gibi IT tehditlerine karşı koruma sağlıyor. Korumalı ve güvenli internet kullanımını sağlayan Kaspersky Internet Security 2009 ise bütünsel güvenlik çözümü sayesinde kişisel kullanıcılar ve aileleri için sorunsuz bilgisayar ortamı yaratıyor. Her iki 2009 yazılımı da mükemmel entegrasyon ile sistem uyuşmazlıklarını gideriyor ve daha hızlı performans sunuyor.

Sezgisel (Heuristic) virüs tarama ve dile bağlı analizi ilk geliştirip uygulayarak antivirüs alanındaki gücünü koruyan Kaspersky Lab, 100"den fazla ülkede 1000"den fazla kalifiye uzmanı ve zengin deneyimi ile müşterileri için üstün korumalı ürünler sunuyor. Kaspersky Lab Genel Müdürü Eugene Kaspersky önderliğindeki tecrübeli bir ekip en yeni veri güvenlik tehlikelerini Antivirüs sektörüne bildirerek sadece 2008 yılında sayısı 20 milyonu geçeceği öngörülen kötü amaçlı programlara karşı savaşıyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları