24 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky Labtan Felicity Astona Destek
17 Aralık 2011 Cumartesi 12:02

Kaspersky Lab'tan Felicity Aston'a Destek

Ünlü Britanyalı kutup kaşifi Felicity Aston, Kaspersky Lab desteğiyle başladığı Kaspersky ONE Transantarktik Yolculuğu’nu tamamladığında, Antarktika’yı tek başına geçen ilk kadın olarak bir dünya rekoru kıracak.

Kaspersky ONE Transantarktik Yolculuğu’na güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab sponsorluğunda geçtiğimiz günlerde başlayan Felicity Aston, 70 gün içerisinde 1700 km katederek Transantarktik Dağları’nın şimdiye kadar hiç keşfedilmemiş yerlerini keşfedecek.

Kaspersky ONE Transantarktik Yolculuğu dünyada bir ilk olup, Antarktika’yı yalnız geçecek olan 33 yaşındaki İngiliz Kaşif Felicity Aston ise kutup bölgelerinde en uzun tek kişilik yolculuk yapan ilk kadın olarak dünya rekorunun da sahibi olacak.

Kaspersky Lab Pazarlama Başkan Yardımcısı Roger Wilson, yolculukla ilgili olarak şunları söylüyor:    “Felicity Aston ile olan ortaklığımızın devam etmesinden büyük mutluluk duyuyoruz ve Aston’un Güney Kutbu’na yapacağı bu cesur seferi destekliyoruz. Daha önceden sponsor olduğumuz ‘Karpersky Lab İngiliz Milletler Topluluğu Antarktika Seferi’ hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz için çok başarılı ve ilham verici olmuştu. Ancak bu kez yolculuk çok daha zorlu. Rekora koşan yolculuğunda tüm içtenliğimizle Felicity’ye başarılar diliyoruz.”

Felicity Aston ve Karpersky Lab arasındaki işbirliği, Karpersky Lab İngiliz Milletler Topluluğu Antarktika Seferi’nin sponsorluğu ile 2009 yılının Kasım ayında başladı. Felicity Aston tarafından yönetilen bu yolculuk, İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri Bruney, Kıbrıs, Gana, Hindistan, Jamaika, Yeni Zelanda, Singapur ve Birleşik Krallık’tan gelen kadınları bir araya getirdi. Yedi kadından oluşan bu ünlü ekip, -40°?’ye kadar inen soğuk havada, Antarktika kıyısından Güney Kutbu’na kadar 900 km’den daha fazla kaydı. Beş kıta, altı inanç ve yedi dili temsilen yolculuk, İngiliz Milletler Topluluğu’nun 60. yıldönümüne damgasını vurdu ve kamuoyunun dikkatini Antarktika ortamının kötüleşen sorunlarına çekmeyi hedefledi. Bu projeden sonra Felicity Aston, Kaspersky Lab etkinlikleri ve konferanslarının daimi misafiri ve ekibin bir üyesi oldu. Bu nedenle Karpersky Lab Felicity Aston’un  yeni ve cesur projesi Karpersky ONE Antarktika Yolculuğu’na sponsor olmaktan büyük mutluluk duyuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları