02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky Laba, Türkiyede Yeni Distribütör
27 Eylül 2008 Cumartesi 14:56

Kaspersky Lab'a, Türkiye'de Yeni Distribütör

Kaspersky Lab, Türkiye'deki distribütörlerine InfoNet Bilgi Teknolojileri'ni de ekledi.

Uzman kadrosuyla 100"den fazla ülkede, müşterileri için üstün korumalı ürünler sunan Moskova merkezli yazılım devi Kaspersky Lab, Türkiye"deki distribütörlerine sektörün lideri InfoNet Bilgi Teknolojileri"ni ekledi. Kurumsal çözümlerini son bir yıldır Helyum Bilişim Hizmetleri ile pazara sunan Kaspersky Lab, kurumsal müşterilerine sunduğu güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle Türkiye"de adını duyuran InfoNet Bilgi Teknolojileri ile hem Türkiye"deki kurumsal müşterilerine sunduğu ürün yelpazesini geliştirmeyi hem de müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor. Bilgi, teknoloji ve güvenlik sektöründe öncü iki şirketin bu anlaşmasıyla, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere en iyi güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmetleri bir arada sunulacak.

10 yılı aşkın süredir Türkiye bilgi teknolojileri sektöründe kurumsal müşterilere güvenlik çözümleri ve danışmanlık hizmeti veren InfoNet Bilgi Teknolojileri ile yapılan bu işbirliğiyle, hızla gelişen teknoloji karşısında, bilgisayarlara yönelik tehditleri ve internetten gelen her türlü saldırıya karşı koruyan çözümleri ile kurumsal müşterilerin farklı ihtiyaçlarına cevap verilecek. Anti-virüs, spyware, troja atları, phishing ve diğer kötü amaçlı programlara karşı en son teknoloji içeren çeşitli ürünleriyle üstün koruma sağlayan Kaspersky Lab, şirket verilerine zarar verebilecek ve finansal kayıplara neden olabilecek BT tehditlerinden koruyor.


Kaspersky Lab hakkında
Kaspersky Lab virüsler, spyware, crimeware, hackers, phishing ve spam gibi BT güvenlik tehditlerine karşı en hızlı çözümü üreterek anında koruma sağlamaktadır. Ev, KOBİ, büyük işletmelerin kullanıcılarına çözümler sunan Kaspersky® teknolojileri ayrıca dünya çapında sektörde öncü BT güvenlik ürünleri ve çözümleri arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi için; www.kaspersky.com.tr adresi, en son anti-virüs, anti-spyware, anti-spam ve diğer BT güvenlik konular için ise www.viruslist.com adresleri ziyaret edilebilir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları