04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky Lab Türkiye Ofisi Açıldı
27 Kasım 2008 Perşembe 15:47

Kaspersky Lab Türkiye Ofisi Açıldı

Anti-virüs yazılım şirketi Kaspersky Lab dünyadaki 21. ofisini Türkiye'de açtı.

Güvenlik içerik yönetim çözümlerinin geliştirilmesinde önde gelen Moskova merkezli yazılım şirketi Kaspersky Lab, Türkiye ofisini İstanbul"da açarak Türk pazarına verdiği büyük önemi gösterdi. Kriz dönemlerini aynı zamanda fırsat olarak gören Kaspersky Lab, Türkiye ofisini açarak hem bireysel hem de kurumsal satışlarda pazar payını büyütmeyi hedefliyor.

2009 yılı satışlarında yüzde 50"nin üzerinde büyüme hedefi koyan Kaspersky Lab, Türkiye"deki yeni ofisi ile Türk tüketicisine daha yakın olmayı amaçlıyor. Distribütörleri ile 1997 yılından beri anti-virüs yazılım ve çözümlerini kullanıcıya ulaştıran Kaspersky Lab, yeni ofisi ile kullanıcıya en hızlı çözümü en kısa sürede ulaştırmayı ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Kullanıcıya verilecek desteği en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini vurguluyan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, müşteri memnuniyetinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti. Kaspersky Lab Türkiye Ofisi"nin açılışında konuşan Göçe, Türkiye"de son kullanıcıya yönelik satışlarda önde gelen ilk üç yazılım şirketi arasında yer alan Kaspersky Lab"in, kurumsal pazarda da 2009 yılında iddialı olacağını belirtti. 2009 yılında yeni geliştirilen ürünlerle sektörde fark yaratacaklarını vurgulayan Göçe, büyük ölçekli kurumlar için geliştirilen yeni anti-virüs yazılımının da piyasaya sunulacağını söyledi. KOBİ"lere yönelik çözümlerde sağlanan başarının büyük ölçekli firmalarda da sağlanması için çalışacaklarını belirten Göçe, Kaspersky Lab"in Türkiye"ye olan inancının altını çizdi.

Türkiye açılışı hakkında konuşan Kaspersky Lab EEMEA (Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Yönetici Direktörü Garry Kondakov Türk pazarının Kaspersky Lab için taşıdığı öneme dikkat çekti. Kondakov, "Türkiye"deki yeni bölge ofisimiz hem son kullanıcılara hem de partnerlerimize sunduğumuz hizmet kalitesini artırmaya destek olacak ve bölgedeki çalışma faaliyetlerimizi yaymaya yardımcı olacak. Türkiye ofisinin başında olacak Murat Göçe, Türkiye pazarında çok deneyimli ve profesyonel bir yöneticidir. Türkiye ofisinin desteği ile yakın zamanda bu pazardaki en başarılı BT güvenlik şirketlerinden biri olacağımıza inanıyoruz" dedi.

100"den fazla ülkede kötü amaçlı programlara karşı kullanıcıya üstün koruma sağlayan Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 yazılımları üç ay önce Türkiye piyasasına sunuldu. 1000"den fazla kalifiye uzmanı ile zengin bir deneyime sahip olan Kaspersky Lab, CEO Eugene Kaspersky önderliğindeki tecrübeli bir ekip ile en yeni veri güvenlik tehlikelerini tespit ederek kötü amaçlı programlara karşı savaşıyor.

((A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları