11 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaspersky Lab Teknik Destek Hattı Hizmette
26 Mayıs 2011 Perşembe 12:20

Kaspersky Lab Teknik Destek Hattı Hizmette

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab, yenilenen teknik destek hattını Türk kullanıcılarının hizmetine sundu.

Kullanıcılar, Kaspersky Lab ürünleriyle ilgili teknik destek talebi oluşturmak veya canlı sohbet üzerinden desteğe ulaşmak istediklerinde http://kaspersky.cccmos.com linkini kullanabilecekler. Teknik desteği telefonla almak isteyen kullanıcılar ise (212) 573 15 75'i Pazartesi - Cuma günleri 09:00-18:00 saatleri arasında; Cumartesi günleri ise 10:00-16:00 saatleri arasında arayabilecek.

Hizmete giren yeni hat ile kullanıcıların her türlü teknik destek ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyleyen Kaspersky Lab Türkiye Pazarlama Müdürü Pınar Uylum Terzioğlu, yeni hattın hem telefon hem e-mail hem de canlı sohbet hizmeti verdiğini belirtiyor. Bu yeni teknik destek hizmeti ile Kaspersky"nin Türkiye pazarına yaptığı yatırım ve kullanıcılarına Türkçe hizmet sunmanın önemini belirten Terzioğlu; "Kaspersky Lab olarak Türkiye"deki kullanıcılarımıza her zaman en iyi ürün ve hizmeti vermeye devam edeceğiz. Müşterilerimizin memnuniyeti, ürünlerimize ve markamıza duyduğu sadakat bizim en önem verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Önümüzdeki günlerde kullanıcılarımıza yeni ürünlerin ve kampanyaların da müjdesini vermeye hazırlanıyoruz" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları