22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kasperksy’den Yeni Güvenlik Çözümleri
03 Kasım 2011 Perşembe 12:45

Kasperksy’den Yeni Güvenlik Çözümleri

Kasperksy, Endpoint Security 8 ile Security Center 9’u kurumlara tanıtıyor.

Kaspersky Lab, kurumlara yönelik olarak geliştirdiği yeni ürünü Kaspersky Endpoint Security 8’i ve yeni yönetim konsolu Security Center 9’u kurumlara daha yakından tanıtmak için yollara düştü.

Kaspersky Lab Kurumsal Ürünler Satış Müdürü Umut Güler’in Kaspersky Endpoint Security 8’i ve “Security Center 9”u anlattığı tanıtım toplantıları şimdiye kadar Konya, İzmir, Ankara, Antalya ve Kayseri’de yapıldı. Önümüzdeki günlerde de Gaziantep, KKTC ve Bursa’da yapılacak.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısı ile Türkiye lansmanı yapılan Kaspersky Endpoint Security 8, firmaları büyüyen tehlikelerden koruyarak BT verimliliğini artırıyor. Genişletilmiş özellikleri ile kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili bir güvenlik ve koruma sağlayan yeni ürünler, gerçek zamanlı hibrid korumayı imza bazlı, proaktif ve bulut destekli tesbit teknolojileri ile birleştirerek sunuyor.

Türkiye’yi şehir şehir gezerek Kaspersky Endpoint Security 8’i şirket yöneticilerine daha yakından tanıtmayı amaçladıklarını belirten Umut Güler, düzenledikleri toplantıların oldukça verimli geçtiğini belirterek şirket yöneticilerini ve iş ortaklarını düzenledikleri tanıtım toplantılarına davet ettiklerini söyledi. Toplantılarda ürün özelliklerinin yanı sıra kullanıcılardan gelen sorular da cevaplandırılıyor.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları