26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer.netten WAP Servisi
22 Mart 2008 Cumartesi 11:07

Kariyer.net'ten WAP Servisi

Adaylar artık Kariyer.net'te yayınlanan ilanlara cep telefonlarını kullanarak da ulaşabiliyor

Online insan kaynakları alanına getirdiği yeniliklerle öne çıkan Kariyer.net, yepyeni bir hizmet daha sunuyor. Adaylar artık Kariyer.net"te yayınlanan ilanlara cep telefonlarını kullanarak wap.kariyer.net adresi üzerinden ulaşabiliyor ve ilgilendikleri ilanlara başvuruda bulunabiliyorlar. wap.kariyer.net, Kariyer.net web sayfalarının cep telefonu ekranından görüntülenmeye en uygun hali. Böylece adaylar cep telefonundan da gerçek Internet deneyimini yaşayabiliyor. İş ilanlarını kolaylıkla inceleyebiliyorlar, ilanlar arasında arama ve başvuru yapabiliyor, mesajlarına erişebiliyorlar. Kariyer.net"in bu yenilikçi hizmetine turkcell-im"den de ulaşılabiliyor.

Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, günümüzde her an ve her yerden bilgiye erişebilmenin ve aynı zamanda da erişilebilir olmanın önemine dikkat çekiyor: "Kariyer.net olarak teknolojideki gelişmeleri yakından takip ediyor ve yenilikleri bünyemize adapte ediyoruz. Kullanıcılarımıza sunduğumuz Cepten Kariyer.net hizmeti sayesinde, web sitemizdeki detaylı iş arama ve başvuru modüllerini bir bütün olarak mobil ortama taşıdık. wap.kariyer.net ile hem adayların iş fırsatlarına her an ve her yerden ulaşabilmelerini, hem de beraber çalıştığımız firmaların iş ilanlarına daha hızlı ve etkin geri dönüş almalarını sağlamayı hedefliyoruz. Bundan sonra da yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz."

Kariyer.net, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin ise en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan geliştirilebilir bir altyapıya sahip bulunuyor. Sunduğu yeniliklerle, iş ortakları, çalışanları ve paydaşları için değer yaratan Kariyer.net, yaptığı teknolojik yatırımlar ve geliştirme faaliyetleriyle sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları