23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer.net’ten Stres Yönetimi Semineri
24 Şubat 2012 Cuma 11:37

Kariyer.net’ten Stres Yönetimi Semineri

Kariyer.net, iş arama süreçlerine ilişkin düzenlenen seminerlerle kişisel ve kurumsal gelişime ülke çapında katkı sunmaya devam ediyor.

22 Şubat’ta Adana’da Kariyer.net tarafından düzenlenen Stres Yönetimi Semineri’nde, Eğitim Akademi firmasından Eğitmen Serap Gökmen stres yönetimi konusundaki deneyimlerini Adana iş dünyasının önde gelen isimleriyle paylaştı.

Adana HiltonSA Oteli’nin katkılarıyla 22 Şubat 2012, Çarşamba günü düzenlenen seminerde katılımcılar; stres yönetimi, A&B tipi kişilikler, stres tipleri, insan beyni ve psikolojik süreci, gücün kaynağı nereden geliyor, olumsuz duygu seli ve duygu durumunuzu olumluya çevirmek, olumlu iç ses konuşmaları, rahatlama ve gevşeme teknikleri, diyafram nefesi ile sakin kalma tekniği gibi konu başlıkları altında Serap Gökmen tarafından bilgilendirildi.

Katılımın yoğun olduğu seminerde, Adana’nın önde gelen firmalarının İnsan kaynakları uzmanları  ve yöneticileri yer aldı. Eğitimin iş hayatlarına önemli bir katkı sağladığını belirten katılımcılar, bu tür etkinliklerin daha sık gerçekleştirilmesi yönündeki isteklerini de dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları