20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer.netten Saati Saatine
03 Temmuz 2007 Salı 16:34

Kariyer.net'ten Saati Saatine

Kariyer.net'e, son 1, 3 ve 8 saatte yayınlanan ilanları kolaylıkla görüntüleyebilme hizmeti eklendi.

Kariyer.net'te adaylar artık yayınlanan ilanları saati saatine takip edebiliyorlar. Kariyer.net’in yeni hizmeti sayesinde son 1, 3 ve 8 saatte yayınlanan ilanlar hızlı bir şekilde görüntülenebiliyor. Böylece adaylar en son ilanlara anında ulaşabilirken, işverenler ise eleman ihtiyaçlarını en kısa sürede duyurabilme ve işe alım süreçlerini daha da verimli hale getirebilme şansına sahip oluyorlar. Bu hizmet çerçevesinde yeni ilanların yanı sıra en son güncellenen ilanlar da görüntülenebiliyor.

Firmalar günümüzde aradıkları insan kaynaklarına en pratik şekilde ve en kısa sürede ulaşmak istiyorlar. Adaylar ise Kariyer.net’i sık sık ziyaret edip yeni eklenen ilanlardan hemen haberdar olmayı ve yeni yayına giren ilanlara hemen başvurarak şanslarını artırmayı hedefliyorlar. Kariyer.net, yeni hizmetiyle hem adaylara hem de işverenlere önemli avantajlar sunuyor. Kariyer.net, son 1, 3 ve 8 saatte eklenen ilanların görüntülenebilmesine imkan vererek işverenler ile adayların anında buluşmasını sağlıyor. Kariyer.net, öncü ve yenilikçi hizmetlerine gelecek dönemde yenilerini eklemek için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor.

Hizmet kalitesini daima geliştirerek sektöründe öncü rol üstlenen Kariyer.net, online insan kaynakları alanında ürettiği çözümlerle Türkiye'de ilk akla gelen, değerleri ve hizmet kalitesiyle dünyaya örnek iş arama sitesi olma vizyonuyla hareket ediyor. Kariyer.net, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin ise en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan geliştirilebilir bir altyapıya sahip bulunuyor. Sunduğu yeniliklerle, iş ortakları, çalışanları ve paydaşları için değer yaratan Kariyer.net, yaptığı teknolojik yatırımlar ve geliştirme faaliyetleriyle sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları