27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer.netten Bowling Turnuvası
30 Temmuz 2007 Pazartesi 16:24

Kariyer.net'ten Bowling Turnuvası

Kariyer.net 3. İnsan Kaynakları Profesyonelleri Bowling Turnuvası 31 Temmuz’da Ankara’da start alıyor. Turnuva bu yıl Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya’da düzenlenecek.

Kariyer.net bu yıl üçüncü kez düzenleyeceği bowling turnuvasıyla, insan kaynakları profesyonellerini neşeli bir ortamda buluşturmaya hazırlanıyor. İnsan kaynakları çalışanlarını hem yoğun ve stresli iş ortamından uzaklaştırmak, hem de birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, 31 Temmuz’da Ankara Rollhouse’da start alıyor.

Kariyer.net İnsan Kaynakları Profesyonelleri Bowling Turnuvası bu yıl İç Anadolu, Güney Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde gerçekleştiriliyor. Turnuvaya 600'ün üzerinde firma temsilcisinin katılması bekleniyor. Turnuvada ilk 3 takıma ve en yüksek skoru elde eden bayan ve erkek oyunculara sürpriz hediyeler verilecek. Aynı zamanda extreme bowling süresince strike yapan oyuncular başta olmak üzere tüm oyuncuları da sürpriz hediyeler bekliyor. Kariyer.net İnsan Kaynakları Profesyonelleri Bowling Turnuvası 31 Temmuz’da Ankara Rollhouse Bowling, 22 Ağustos’ta Bursa Rainbowl Bowling, 12 Eylül’de İzmir Planet Bowling ve 17 Ekim’de Antalya Tenpin Bowling’de gerçekleştiriliyor. Turnuvaya katılmak ve detaylı bilgi almak isteyenler Kariyer.net’ten etkinlik@kariyer.net e-posta adresine başvurabilirler.

Hizmet kalitesini daima geliştirerek sektöründe öncü rol üstlenen Kariyer.net, online insan kaynakları alanında ürettiği çözümlerle Türkiye'de ilk akla gelen, değerleri ve hizmet kalitesiyle dünyaya örnek İK sitesi olma vizyonuyla hareket ediyor. Kariyer.net, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin ise en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlıyor. Kariyer.net, bu misyonunun yanı sıra düzenlediği eğitim ve etkinliklerle de iş ortakları, çalışanları ve paydaşları için değer yaratıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları