23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer.net Blowling Turnuvası Bursada
25 Ağustos 2007 Cumartesi 14:52

Kariyer.net Blowling Turnuvası Bursa'da

Bursa’nın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi As Merkez, Rainbowl Bowling Center’da gerçekleştirilen bowling turnuvasıyla hem eğlenceli hem de heyecanlı bir insan kaynakları zirvesine ev sahipliği yaptı.

Kariyer.net’in düzenlediği 3. İnsan Kaynakları Profesyonelleri Bowling Turnuvası’nın Bursa ayağı, geçtiğimiz günlerde As Merkez Rainbowl Bowling Center’da gerçekleştirildi. Startı Ankara’da verilen turnuvaya, Bursa’dan 32 firma katıldı. 100’ün üzerinde çalışan, bowling oynayarak yoğun iş temposunun stresinden uzaklaştı. Dereceye girmek için kıyasıya mücadele veren takımlar, aynı zamanda eğlencenin ritmine uyarak moral buldu.

Bir hayli çekişmeli geçen turnuvada, Gemport takımı 785 puanla birincilik ödülünü kazandı. Paysan takımı 780 puanla ikinci, Burkay Tekstil takımı da 765 puanla üçüncü oldu. Valeo ekibi turnuvanın En Şık Takımı seçilirken, Turkuaz Sigorta adına yarışan ekip ise turnuva boyunca En Çok Eğlenen Takım ilan edildi. Dereceye giren oyuncular, sürpriz hediyelerle ödüllendirildi.
Kariyer.net Türkiye Satış Müdürü Enis Kösem, bowling turnuvası aracılığıyla insan kaynakları profesyonellerini neşeli bir ortamda buluşturmayı hedeflediklerini belirterek, “İnsan kaynakları profesyonelleri, son derece yoğun bir tempoda görev yapıyor. Biz de Kariyer.net olarak onları günlük iş stresinden uzaklaştırmayı ve hem keyifli hem de arkadaşlık dolu bir ortamda bir araya getirmeyi amaçladık. Turnuvanın Bursa ayağı bu sene ilk kez gerçekleştirildi. Katılımcı firmalardan aldığımız geri bildirimler, etkinliğimizin burada da gelenekselleşeceğinin göstergesi” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları