05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer.net Bir SMS Uzağınızda
22 Mayıs 2008 Perşembe 10:18

Kariyer.net Bir SMS Uzağınızda

Kariyer.net cep telefonu kullanıcılarına yönelik sunduğu hizmetlerle iş fırsatlarına her an her yerden ulaşılabilmesini sağlıyor.

Kariyer.net, yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor. Kariyer.net, SMS İş Habercisi ve SMS Cevap Habercisi hizmetleriyle adayların cep telefonlarına iş fırsatlarını SMS yoluyla gönderiyor. Aynı zamanda Kariyer.net, kullanıma sunduğu wap.kariyer.net hizmeti aracılığıyla yayınlanan ilanlara cep telefonlarının wap servisi aracılığıyla ulaşılabilmesini de sağlıyor.

Kariyer.net"in SMS İş Habercisi hizmeti sayesinde tamamen sizin belirlediğiniz kriterlere göre 10 iş ilanı her hafta SMS ile cep telefonunuza geliyor. Servisin bir avantajı da, daha önce görüntülediğiniz veya başvuru yaptığınız ilanı belirleyerek, size aynı ilanı tekrar göndermemesi. SMS Cevap Habercisi ise, başvuru yaptığınız ilanlara firmalardan gelen yanıtları anında cep telefonunuza SMS ile gönderiyor ve siz de nerede olursanız olun konu hakkında hemen bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Şimdilik sadece Turkcell abonelerini kapsayan hizmetler sayesinde adaylar iş fırsatlarını kaçırmıyorlar. İsteğe bağlı olan bu servisleri kullanmak için SMS İş Habercisi ve SMS Cevap Habercisi servislerine abone olmanız yeterli.

Kariyer.net"in cep telefonu kullanıcılarına sunduğu bir diğer hizmet olan wap.kariyer.net ise Kariyer.net web sayfalarının cep telefonu ekranından görüntülenmeye en uygun hali. Böylece adaylar cep telefonundan da gerçek internet deneyimini yaşayabiliyor. İş ilanlarını kolaylıkla inceleyebiliyorlar, ilanlar arasında arama ve başvuru yapabiliyor, mesajlarına erişebiliyorlar. Kariyer.net"in bu yenilikçi hizmetine turkcell-im"den de ulaşılabiliyor.

Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, günümüzde her an ve her yerden bilgiye erişebilmenin ve aynı zamanda da erişilebilir olmanın önemine dikkat çekiyor: "Kariyer.net olarak teknolojideki gelişmeleri yakından takip ediyor ve yenilikleri bünyemize adapte ediyoruz. Kullanıcılarımıza sunduğumuz Cepten Kariyer.net hizmetlerimiz sayesinde, web sitemizdeki detaylı iş arama ve başvuru modüllerini bir bütün olarak mobil ortama taşıdık. SMS ile çalışan Başvuru Habercisi ve Cevap Habercisi"nin yan ısıra wap.kariyer.net hizmetimizle de adayların iş fırsatlarına her an ve her yerden ulaşabilmelerini sağlıyor, firmaların iş ilanlarına daha hızlı ve etkin geri dönüş almalarını sağlıyoruz. Bundan sonra da yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları