23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyer Turu Bursa ve Ispartada
25 Ekim 2011 Salı 10:55

Kariyer Turu Bursa ve Isparta'da

Üniversite öğrencilerinin iş hayatına hazırlamasına destek olmayı hedefleyen Kariyer Turu, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi'nde gençler ile buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük istihdam platformu Kariyer.net, insan kaynakları konusunda sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini Türkiye’nin farklı noktalarındaki üniversite öğrencileriyle buluşturmaya devam ediyor. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kariyer Turu ile üniversite kampuslarını ziyaret eden Kariyer.net, 25 Ekim Salı günü Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi’nde gençler ile bir araya geliyor.

Üniversiteler ile işbirliği ile düzenlenen ücretsiz eğitim semineri ve sunumlar ile üniversite öğrencilerinin cv hazırlama ve mülakat teknikleri gibi konularda bilgilendirilmesi amaçlanıyor.

Seminerlerde; Kariyer.net İş Ortaklığı Yöneticisi Eylem Gürgenç, Özgeçmiş (CV) Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Profesyonel Eğitmen ve Koç Çağlar Çabuk, Gelecek Bugünden Başlar ve Nebim Eğitim ve İnsan Kaynakları Müdürü Özgür Kaçan Perakende Sektöründe Kariyer ve Nebim V3 konularında sahip oldukları bilgi ve deneyimlerini gençler ile paylaşacak. Eğitim seminerine üniversitesitelerde eğitim hayatına devam eden tüm öğrenciler ücretsiz olarak katılabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları