26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karel Başarısını Yetkili Satıcıları İle Kutladı
17 Kasım 2007 Cumartesi 11:36

Karel Başarısını Yetkili Satıcıları İle Kutladı

Karel, 81 ilden 225 yetkili satıcısı ile Antalya Tekirova’da bir araya gelerek bugüne kadar elde ettiği başarıları kutladı.

Karel 2007 Yetkili Satıcılar Toplantısı, Birlikte Başardık konseptiyle Antalya Tekirova’da düzenlendi. Toplantıya 81 ilden 225 Karel yetkili satıcısı aileleri ile birlikte katıldı.

450 kişinin yer aldığı, üç gün süren toplantıda Karel, bugüne kadar elde ettiği başarıları yetkili satıcıları ile birlikte kutladı. Karel’in bugüne kadar ki faaliyetlerinin değerlendirildiği, geleceğe ilişkin vizyonunun ele alındığı toplantıda yeni Karel ürünleri de tanıtıldı. Katılımcılar aynı zamanda Tekirova’nın sakin atmosferi içinde dinlenme fırsatı buldu ve eğlenceli etkinliklerle hoş vakit geçirdiler.

Toplantıda Karel’in Ar-Ge birimi tarafından çalışmaları sürdürülen ve pazara sunulmuş yeni ürün ve çözümleri katılımcılardan büyük ilgi gördü. Karel’in tümleşik IP çözümleri, IP telefon uygulamasının bileşenleri olan IP telefon ve yazılım tabanlı telefon çözümleri, IP çağrı merkezi, IP DECT uygulaması gibi katma değerli diğer uygulamalar, DS200 telefon sistemi için geliştirilen ve aranan aboneye isim söylenerek ulaşılabilmesini sağlayan, e-mailleri sesli olarak okuyabilen robot operatör modülünün yanı sıra IP tabanlı DS10/IPX20 telefon sistemleri toplantıda uygulamalı olarak tanıtıldı.

Çok sayıda etkinliğin yanı sıra katılımcılar toplantıda düzenlenen Karel Turnuvası’nda birçok spor dalında 4 takım halinde hem yarışıp hem eğlendiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları