15 Ocak 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kamunun %91i Global Bilgiden Memnun
24 Mart 2011 Perşembe 14:05

Kamunun %91'i Global Bilgi'den Memnun

Yapılan bir araştırmaya göre, kamu Kurumlarının %91'inin Turkcell Global Bilgi'den memnun olduğu saptandı.

Turkcell Global Bilgi"nin hizmet verdiği kamu kurumlarında yapılan Kamu Kurumları Memnuniyeti araştırmasında, % 91 oranında yüksek memnuniyet derecesi saptandı. Genel memnuniyet, güven, tavsiye etme ve tekrar tercih etme kriterlerinin araştırıldığı çalışma; Turkcell Global Bilgi"nin çağrı merkezi hizmeti verdiği Tarım Bakanlığı Kalite Kontrol Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı"nda yapıldı.

Turkcell Global Bilgi İş Geliştirme ve Yeni Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Engin Utkan, Türkiye"nin en değerli kurumlarının yüksek memnuniyet oranından gurur duyduklarını belirterek şunları söyledi: "%91"lik sonuç, işimizi ne kadar doğru yaptığımızın güzel bir kanıtı oldu. Çağrı merkezi hizmetimizin yanı sıra uçtan uca çözümler sunabilme yetenek ve gücümüzün de takdir edilmiş olmasından büyük memnuniyet duyduk. 12 yıllık sektör tecrübemizin ve liderliğimizin yanı sıra çalışanlarımıza verdiğimiz yoğun eğitimlerin de başarımıza katkısı büyük oldu. Global Bilgi sunduğu hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı, sektördeki tecrübesi ve liderliği ile öncü olmaya devam ediyor. Tüm çalışanlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde işimizi aynı kalite ve heyecanla sürdürmeye devam edeceğiz."

Araştırma, Turkcell Global Bilgi"nin 12 yıllık sektör tecrübesini müşterilerine doğru bir şekilde entegre edebilmesi, ileri teknoloji kullanımı ve altyapısı ile değişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunması, uzman personel istihdamı, 7/24 ulaşılabilirliği, referansları, yurt içi ve dışındaki yatırımları ile güven veren bir şirket olması ve üst düzey bilgi güvenliği sağlaması nedeniyle yüksek memnuniyet oranına sahip olduğunu gösteriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları