23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kampanya İndirimleri Bayramda Tüm Abonelere
01 Kasım 2011 Salı 12:55

Kampanya İndirimleri Bayramda Tüm Abonelere

Vodafone, abonelerine ayda 3,99 TL’den başlayan fiyatlarla dünyanın her yerinde özgür iletişim fırsatı sunuyor.

Üstelik Vodafone’lular ihtiyaçlarına uygun paketi seçebilmek ve gidecekleri ülkeyle ilgili seyahat tavsiyelerini alabilmek için vodafone.com.tr üzerinden hizmete sunulan Vodafone Seyahat Asistanı’ndan faydalanabilecekler.

Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden Vodafone, globalden aldığı gücü kullanarak, Kurban Bayramı’nda da abonelerine dünyanın her yerinde özgür iletişim fırsatı sunuyor. Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetine odaklı stratejisi ile mobil iletişimde en ileri ürün ve hizmetleri abonelerine sunan Vodafone, avantajlı yurtdışı kullanım tekliflerini bir araya getirdiği Kırmızı Pasaport ve Yurtdışı Konuşma Paketleri ile müşterilerinin yurtdışında da hesaplı bir şekilde konuşmalarını sağlıyor.

Vodafone aboneleri Kırmızı Pasaport seçeneği ile aralarında Almanya, İngiltere ve Fransa gibi en çok seyahat edilen ülkelerin de bulunduğu 21 Vodafone ülkesinde ayda 3,99 TL’ye Türkiye fiyatlarıyla konuşma imkanı bulurken, diğer ülkelerde ise hesaplı Yurtdışı Konuşma Paketleri seçenekleriyle özgür iletişimin tadını çıkarıyor.

Vodafone aboneleri, gidecekleri ülkede kullanabilecekleri avantajlı yurtdışı paketleri ve bu ülkeler ile ilgili seyahat önerilerini öğrenebilmek için vodafone.com.tr’deki Vodafone Seyahat Asistanı’ndan faydalanabiliyor ve ihtiyaç duydukları paketi rahatça seçebiliyorlar. Paketleri alabilmek için seçilen paketin kodunu yazıp 7048’e SMS göndermek yeterli oluyor. Ayrıca en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak, internet üzerinden My Vodafone platformunu kullanarak ya da Müşteri Hizmetleri 542’yi arayarak da paket aboneliği başlatılabiliyor.    

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları