25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kalbini Sev Kırmızı Giy Kampanyasına Mudodan Destek
05 Aralık 2008 Cuma 11:20

Kalbini Sev Kırmızı Giy Kampanyasına Mudo'dan Destek

Mudo, Kalbini Sev Kırmızı Giy kampanyası için kırmızı tasarımlı reyonlar hazırladı.

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) tarafından Becel sponsorluğunda yürütülen Kalbini Sev Kırmızı Giy kampanyasına Mudo"dan destek geldi. Türkiye"de her 2,5 dakikada bir kişinin kalp-damar hastalıkları nedeniyle yaşamını yitirmesi gerçeğinden yola çıkan, ancak hastalıkların %80 oranında engellenebileceğini vurgulayan TKD, Eylül ayında Becel sponsorluğunda kamuoyuna Kalbini Sev, Kırmızı Giy kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında, tüm Türkiye"ye Dünya Kalp Günü"nden başlayarak, Kalbini Sev çağrısı yapıldı ve farkındalık yaratmak amacıyla herkes kırmızı giymeye davet edildi.

Kalbini Sev Kırmızı Giy kampanyası için Mudo"yla gerçekleşen işbirliği İstinye Park Mudo City mağazasında yapılan basın buluşmasıyla açıklandı. Basın buluşmasına Türk Kardiyoloji Derneği Basın ve Halkla İlişkiler Kurulu Üyesi Prof. Dr. Dilek Ural, Unilever Gıdadan Sorumlu Pazarlama Direktörü Özgür Kölükfakı ve Mudo Mağazacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdülkadir Yalçuva katıldı.

Mudo"nun Kalbini Sev Kırmızı Giy kampanyasına verdiği desteği Mudo Mağazacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdülkadir Yalçuva şöyle değerlendirdi: Mudo olarak birçok sosyal sorumluluk projesini destekliyor ve çeşitli sivil toplum örgütleri ve derneklerle çalışmayı marka olarak seviyoruz. Bu anlamda Türk Kardiyoloji Derneği ve Becel"in birlikte yürüttüğü kampanyanın önemli bir bilinçlendirme çalışması olduğuna inanıyoruz. Mudo mağazalarında Kalbini Sev Kırmızı Giy projesi için hazırlanan özel reyonlarla bilinçli ve duyarlı Mudo müşterisinin dikkatini kalp sağlığına çekmeyi hedeflediklerini belirten Yalçuva, koleksiyonlarında var olan kırmızı ürünleri özel reyonlarda toplayarak müşterilerini kalp sağlığı konusunda bilinçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi.

İstinye Park Mudo City mağazasında başlayan işbirliğinin İstanbul"da Carrefour Mudo City, Carousel Mudo City, İzmir"de Agora Mudo City ve Ankara"da Ankamall Mudo City mağazalarında da hazırlanacak özel reyonlarla destekleneceğini belirten Yalçuva, proje sayesinde bayram ve yılbaşı öncesi ziyaretçi sayısının arttığı bir dönemde çok geniş bir müşteri kitlesini Kalbini Sev Kırmızı Giy projesine dikkat çekerek bilinçlendirebileceklerini vurguladı.

Türk Kardiyoloji Derneği Basın ve Halkla İlişkiler Kurulu Üyesi Prof. Dr. Dilek Ural, dünyada her gün 120 uçak dolusu insanın kalp hastalıklarından yaşamını yitirdiğini, ancak erken önlem alınması durumunda kalp hastalıklarının engellenebileceğini söyledi. Bu nedenle Becel"le birlikte Kalbini Sev Kırmızı Giy diyerek etkili bir kampanya yürüttüklerini ve yavaş yavaş toplumda kalp sağlığıyla ilgili bilincin oluşmaya başladığını söyledi.

Kampanyaya Becel markasıyla destek olan Unilever Pazarlama Direktörü Özgür Kölükfakı ise kısa sürede etkili bir bilinçlendirme kampanyası başlattıklarını, kampanya kapsamında yapacakları farkındalığı arttırmaya yönelik çalışmalarıyla hedeflerinin daha fazla kişiye ulaşmak olduğunu vurguladı. Kölükfakı, Mudo"nun kampanyaya, İstinye Park Mudo City mağazasında hazırladığı kırmızılı tasarımlarıyla destek olduğu için büyük mutluluk duyduklarını, kalp sağlığı konusunda toplumu bilinçlendirmek için çalışmalarının devam edeceğini söyledi.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları