22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadın İçin Teknoloji Alanyada
27 Şubat 2012 Pazartesi 20:49

Kadın İçin Teknoloji Alanya'da

Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi; Kadın İçin Teknoloji Alanya’da.

Türkiye’nin teknoloji perakendeciliğinin yıldız’ı Teknosa, Kadın İçin Teknoloji projesi kapsamında eğitimlerine devam ediyor. Eğitimlerin yeni adresi Alanya oldu. Mayıs 2007’de başlayan ve bugüne kadar Türkiye’nin 7 farklı bölgesindeki onlarca il ve ilçede 8000’in üzerinde kadına teknoloji eğitimi veren Teknosa, Mart ayı boyunca Alanya’da eğitimlerini sürdürecek.

Teknosa’nın 3 yılı aşkın süredir uygulamasını yürüttüğü Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi Projesi, bugüne kadar İstanbul, İzmir ve Ankara’nın yanı sıra Van, Urfa, Kars, Afyon, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Denizli, Hatay, Erzincan, Rize, Nevşehir, Çorum, Siirt, Aydın, Gaziantep, Tatvan, Muş, Çankırı, Çanakkale, Adana, Şırnak, Kütahya, Artvin, Kilis, Iğdır, Manisa, Ağrı, Düzce, Eskişehir,Yalova ve Mardin gibi illerde de büyük ilgi gördü. Birçok kadınımız bu eğitimler sayesinde bilgisayar kullanmayı öğrenerek kişisel gelişimleri için önemli bir adım attı.

Teknosa, Kadın için Teknoloji projesiyle, teknolojiyi kadınların hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi, kültürel ve sosyal yaşamlarına teknoloji ile katkıda bulunmayı hedefliyor. Bilgisayarda yazı yazma gibi temel uygulamalar, internet ve e-posta kullanımı gibi konularda eğitim almak isteyen Alanyalı kadınlar 444 55 99 numaralı Teknosa Asist merkezi’nden 8’i tuşlayarak da bilgi alabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları