29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadın İçin Teknoloji, Yalova’da
10 Ocak 2012 Salı 19:23

Kadın İçin Teknoloji, Yalova’da

Teknosa’nın kadınlara yönelik başlattığı Kadın İçin Teknoloji eğitimlerine aralıksız devam ediliyor. Bugüne kadar 33 ilde 7000’in üzerinde kadına bilgisayar eğitimi veren Teknosa’nın yeni durağı Yalova oldu.

Türkiye’nin teknoloji perakendeciliğinin yıldızı Teknosa, Kadın İçin Teknoloji projesi kapsamında eğitimlerine devam ediyor. Eğitimlerin yeni adresi Yalova oldu. Mayıs 2007’de başlayan ve bugüne kadar Türkiye’nin 7 farklı bölgesindeki onlarca il ve ilçede 7000’in üzerinde kadına teknoloji eğitimi veren Teknosa, Ocak ayı boyunca Yalova’da eğitimlerini sürdürecek.

Teknosa’nın 3 yılı aşkın süredir uygulamasını yürüttüğü Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi Projesi, bugüne kadar İstanbul, İzmir ve Ankara’nın yanı sıra Van, Urfa, Kars, Afyon, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Denizli, Hatay, Erzincan, Rize, Nevşehir, Çorum, Siirt, Aydın, Gaziantep, Tatvan, Muş, Çankırı, Çanakkale, Adana, Şırnak, Kütahya, Artvin, Kilis, Iğdır, Manisa, Ağrı, Düzce ve Eskişehir gibi illerde de büyük ilgi gördü. Birçok kadınımız bu eğitimler sayesinde bilgisayar kullanmayı öğrenerek kişisel gelişimleri için önemli bir adım attı.

Teknosa, Kadın için Teknoloji projesiyle, teknolojiyi kadınların hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi, kültürel ve sosyal yaşamlarına teknoloji ile katkıda bulunmayı hedefliyor. Bilgisayarda yazı yazma gibi temel uygulamalar, internet ve e-posta kullanımı gibi konularda eğitim almak isteyen Yalovalı kadınlar 444 55 99 numaralı Teknosa Asist merkezi’nden 8’i tuşlayarak da bilgi alabilir.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları