21 Ocak 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Just English’e En Kaliteli Dil Okulu Ödülü
02 Ağustos 2012 Perşembe 16:15

Just English’e En Kaliteli Dil Okulu Ödülü

Just English, Amerika’nın Los Angeles Kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’ne layık görüldü.

Beş yıl gibi kısa bir süre içerisinde 20.000’e yakın öğrenciye dil eğitimi veren Just English, geçtiğimiz ay içerisinde Amerika’nın Los Angeles kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de World Consumer Academy tarafından ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’ne layık görüldü. 2011 yılında ise ‘En İyi Dil Okulu Ödülü’nü alan Just English, 2 yıl üst üste kalitesi tescillenen tek eğitim kurumu olma ayrıcalığını yaşıyor. Franchise sistemine girilmeden öz sermaye doğrultusunda bugüne kadar 3 ilde toplam 9 şubesinden hem akademik hem de aralarında İngilizce, Almanya, İspanyolca ve Rusça dil eğitimi veren Just English, 2013’de yüzde 25 büyüme hedefliyor. Kurulduğu ilk yıl 800 öğrencisine dil eğitimi veren Just English, bugün 7 bini aşkın öğrencisine dil eğitimin yanın sıra TOEFL, iBT, IELTS, KPDS,SAT ve GMAT gibi akademik eğitimler de sağlıyor.

Akademik eğitimdeki başarı, dil eğitimi ile taçlandırıldı

2007 yılında bir grup genç girişimcinin zorlu şartlar altında bir araya gelmesi ile kurulduklarını ifade eden Just English Dil Okulları Eğitim Fatih Derbazlar, “TOEFL, iBT, IELTS, KPDS, SAT ve GMAT gibi akademik eğitimlerde lider olma hedefi ile yola çıktık. Ancak zaman içerisinde, dil eğitimi konusunda gelen youn talepleri de dikkate alarak, akademik eğitimlerimizin yanı sıra ilk önce Just English markamız ile genel İngilizce olmak üzere, sonrasında Just German markası ile Almanca, Just Spanish markası ile İspanyolca ve Just Russian markası ile de Rusça dil eğitimlerini vermeye başladık. Geldiğimiz noktada hem akademik alanda hem de dil eğitimi alanında öğrenci kapasitesi açısından sektörün lideri olduk” dedi.

Öğrenci sayısı 2013 yılında 8.500’e çıkarılacak

İlk yıl 800 öğrenci ile eğitimlere başladıklarına dikkat çeken Fatih Derbazlar, “Şimdi ise İstanbul’da 6, İzmir’de 2 ve Bursa 1 adet olmak üzere toplam 9 şubede 7 bini aşkın öğrenciye eğitim verir konuma geldik. 5 yılda öğrenci sayımız 9 kat artış gösterdi. Franchise sistemi dışında, öz sermayesi ile büyüyen, Türkiye’nin en çok öğrenci kapasitesine dil eğitim kurumuyuz. 2013 yılında yüzde 25 büyüme hedefliyoruz” dedi. Geçen yıl ‘World Consumer Academy 2011’de ‘En İyi Dil Okulu Ödülü’nü aldıklarını hatırlatan Fatih Derbazlar, “Bu yıl ise Amerika’nın Los Angeles kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de ‘World Consumer Academy’ tarafından ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’ne layık görüldük. Just English, bu sayede 2 yıl üst üste kalitesi tescillenen tek dil okulu olma ünvanına kavuşmuştur” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları