27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Jobuladan Tanışma Kampanyası
13 Şubat 2008 Çarşamba 15:56

Jobula'dan Tanışma Kampanyası

Bilişim ve Telekomünikasyon alanında verdiği hizmetle öne çıkan Jobula.com, hazırladığı Tanışma Kampanyası ile bilişim pozisyonları için firmalara özel fırsatlar sunuyor.

Bilişim ve Telekomünikasyon (BT) alanında hizmet veren ve sadece bu konuda uzmanlaşan, genç ve dinamik Jobula.com, bilişim sektörünün tüm pozisyonlarına ve diğer sektörlerin BT pozisyonlarına özel hizmetler üretiyor. Bu hedefle başlatılan Tanışma Kampanyası kapsamında yıllık ve süreli üyelik hizmeti almak isteyen firmalar, çeşitli avantajlara sahip oluyor. Tanışma Kampanyası’nın içinde Ayrıcalıklı İlan ve JOB TEK seçenekleri bulunuyor. Kampanya sadece BT pozisyonları için kullanılabiliyor. Firmalar BT pozisyonları için bir ilan fiyatına iki ilan verebiliyor. Mayıs ayına kadar devam edecek kampanyadan faydalanmak isteyen firmalar çok özel kampanya koşullarından faydalanabiliyor.

Bilişim ve Telekomünikasyon alanında işverenlerin ve iş arayan adayların, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla geliştirilen insan kaynakları portalı Jobula.com bir yılı aşkın bir süredir İnproda datası olarak hizmet veriyordu. Bağımsız bir platform olarak hizmet vermeye başlayan Jobula.com, tanışma kampanyası ile bu beklentileri daha da etkin bir biçimde karşılamayı hedefliyor. Firmalar kampanya dâhilinde, JOB TEK seçeneği ile tek ilan fiyatına iki ilan verebilecek ve bu ilanlardan bir tanesi Ayrıcalıklı İlan sınıflamasına dâhil olabilecek. Bu hizmet, firmaların kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanmasını sağlarken, aynı zamanda birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Ayrıcalıklı İlan

Jobula.com üzerinde yayınlanacak bir ilan için ayrıcalıklı ilan tanımlaması yapıldığında, söz konusu ilan alanında uzman bir Jobula.com danışmanı tarafından özel takibe alınmaktadır. Danışman, bu ilana uygun adaylar veritabanında aranarak başvuru yapması için yönlendirme yapılmaktadır. Yine ilanın altında bulunan danışmana ait e-posta adresine, başvuru yapmak isteyen adaylar pozisyonla ilgili sorularını iletip kendi uygunluklarını sorgulayabilmektedirler. Bu sayede doğru başvuruların sayısı artırılırken, ilgisiz başvuruların önüne geçilmiş olunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları