25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Jivalin Kurumsal Eğitimleri Devam Ediyor
11 Aralık 2007 Salı 13:45

Jival'in Kurumsal Eğitimleri Devam Ediyor

Jival, şirket içi eğitim çalışmaları kapsamında üç haftalık Satışın İç Psikolojisi eğitim programının ilk ayağını tamamladı.

Özgün tasarımları ve kalitesiyle altın dünyasının parıldayan yıldızı Jival, şirket içi eğitim çalışmalarına devam ediyor. Brian Tracy International tarafından özel olarak gerçekleştirilen üç haftalık Satışın İç Psikolojisi eğitim programının ilk ayağı 3 - 4 Kasım 2007 tarihlerinde İstanbul Kalyon Otel’de düzenlendi.

Yön Belirleme, Yaratıcılık ve Girişimcilik, Farklılıklara Uyum ve Yönetme başlıklarını taşıyan eğitimler ile Jival Müşteri Danışmanlarına, satışın zihinsel kurallarını öğretmek, bilgi donanımlarını artırmak, öz değerlerini geliştirmek, kendileriyle ve meslekleri ile ilgili daha “olumlu bir zihinsel tavır” oluşturmak amaçlanıyor.

2006 yılında kurduğu Jival Gelişim Akademisi ile kurumsal ve sektörel gelişimi sağlayacak eğitim programlarının oluşturulmasını ve uygulanmasını hedefleyen JİVAL, iç eğitimlerin yanısıra kuyumculara yönelik olarak ilk kez geçtiğimiz Şubat ayında başlattığı ve yoğun ilgi gören eğitim programlarını da önümüzdeki günlerde devam ettirecek.

Altın sektöründe üretici dört büyük firma tarafından kurulan Gessart’ın markası olan Jival, Kasım 2006’da sektöre adım attı. Kısa sürede Türk altın takı dünyasının en bilinen markaları arasında yer almayı başaran JİVAL, kalite ve estetiği altın ile buluşturan özgün Jival tasarımlarını, Türkiye çapında 1.700’ü aşkın seçkin kuyumcuda tüketicilerle buluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları