17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
JCI İstanbulda Yeni Yönetim
10 Ocak 2008 Perşembe 15:00

JCI İstanbul'da Yeni Yönetim

JCI İstanbul şubesi 2008 yılı yönetim kurulu, 5 Ocak Cumartesi akşamı gerçekleştirilen bir tören ile açıklandı.

JCI (Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu) İstanbul şubesinin 2008 yılı yönetim kurulu, 05 Ocak Cumartesi akşamı İTÜ Maçka Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen bir tören ile görevi, 2007 Yönetim Kurulundan teslim aldı. Gecede JCI İstanbul Şubesinin Hande Karadağ başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, 2008 yılı faaliyet planlarını üyeler ve davetlilerle paylaştı.

JCI İstanbul Şubesi 2008 Yönetim Kurulu Üyeleri ve görev dağılımları:

Hande Karadağ (Başkan)
İbrahim Yüksel (Genel Sekreter)
Selen Kermen (Bireysel gelişim)
Sema Buluç (Üyeler)
Handan Akpınar (Uluslararası İlişkiler)
Kudret Curey (Medya ve Sponsorluk)
Koray Akpınar (Sayman ve Projeler)

Görev devir teslim töreninde JCI Türkiye Yönetimi, derneğin yurt genelindeki şube başkanları, GYİAD Başkanı Pınar Eczacıbaşı ve GYİAD üyeleri de hazır bulundular. Pınar Eczacıbaşı, kendisine JCI Türkiye Başkanı Alp Limoncuoğlu tarafından takılan fahri üyelik pinini alırken yaptığı konuşmada “ GYİAD ve JCI gibi, gençlere liderlik vasıfları kazandıran çok değerli sivil toplum kuruluşlarının bir arada çalışmasının, Türkiye’ye gerek kısa gerekse uzun vadede çok büyük katkılar sağlayacağına inandığını” ifade etti.

2008 Yönetim Kurulu Başkanı Hande Karadağ “ Şubemizin 2008 yılı için en önemli hedefleri, mevcut TOYP –Türkiye’nin On Başarılı Genci Yarışması- Crossroads Kısa Film Festivali ve Girişimcilik Gelişim Programı projelerimizi çaplarını büyüterek devam ettirmek. Bunların yanı sıra fırsat alanlarımızda uluslararası ağ oluşturmaya yoğunlaşarak dünyanın en güzel şehri olarak gördüğümüz İstanbul’umuzu tüm JCI üyelerine tanıtmak, bunu yaparken de üyelerimizin özellikle uluslararası alanda kişisel ve iş ağlarını geliştirmelerine destek vermektir. Bu anlamda Haziran ayında Finlandiya’da düzenlenecek Avrupa Konferansı ile kasım ayında Hindistan’da gerçekleşecek Dünya Kongrelerine şubemizden yoğun bir katılım sağlamak ve buralarda üyelerimizin tanıtım standları açarak işlerini dünya çapına yaymalarına aracılık etmek bir numaralı önceliğimiz olacaktır” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları