04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Japon Tasarruf Sanatını Yerinde Öğrenecekler
06 Şubat 2012 Pazartesi 22:35

Japon Tasarruf Sanatını Yerinde Öğrenecekler

Japon iş felsefesi yalın düşünce'nin kaynağı Japonya'ya Türkçe eğitim gezisi düzenleniyor.

Yalın felsefenin Türkiye'deki temsilcisi Yalın Enstitü Derneği tarafından düzenlenen Study Mission Japonya eğitim programı 30 Mart – 9 Nisan 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek.  Eğitim gezisinde Toyota'nın önderliğinde dünyaya yayılan Japon iş felsefesi yalın düşüncenin doğduğu fabrikalar ziyaret edilecek ve yalın felsefenin ipuçları katılımcılarla paylaşılacak.

Toyota'nın emekli üst düzey üretim ve ürün geliştirme yöneticilerinin kurduğu ve ABD, Rusya ve Çin başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde Toyota Üretim Sistemi  (TPS) hakkında kapsamlı eğitimler veren Toyota Engineering Corporation (TEC) uzmanları programda yer alacaklar. Eğitimler ve fabrika ziyaretleri süresince eş anlı Türkçe çeviri yapılacak.

Toyota'nın üç farklı fabrikasının yanı sıra Mitsubishi Elektrik, Chiyado Endüstri fabrikalarının ziyaret edilmesi planlanıyor. Katılımcılar, üretim sürecinin daha verimli ve tasarruflu işlediğini yerinde öğrenirken aynı zamanda yalın felsefeyi üretimden sevkıyata farklı boyutlarıyla gözlemleme şansı elde edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları