16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Jabradan MSOC Lisanslı Kulaklık
28 Kasım 2007 Çarşamba 14:24

Jabra'dan MSOC Lisanslı Kulaklık

Jabra, dünyanın ilk ve tek MSOC lisanslı kulaklıklarını, İstanbul;'da gerçekleştirilen Microsoft Office Communicator 2007 lansmanında tanıttı.

Kulaklık çözümlerinde dünyanın lider markası Jabra, dünyanın ilk ve tek Microsoft Office Communicator (MSOC) lisanslı ürünlerini tanıttı. MSOC uyumlu Jabra ürünlerini geliştirmek için Microsoft ile birlikte çalışan Jabra, geniş bant teknolojisine uyumlu, ses kalitesi mükemmel ve basit kullanımı ile öne çıkan üç yeni ürünü piyasaya sundu. Özellikle DECT telefonlar için tasarlanan Jabra GN9330 USB OC ve Jabra GN9350 OC’nin yanı sıra, geniş bant ses kalitesi, tak ve çalıştır özelliği ve 100 metre içerisinde kullanılabilme özelliği ile Jabra GN2000 USB OC, Jabra’nın dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Her üç üründe de dış sesleri engelleme, kullanıcıları konuşma boyunca aynı yükseklik seviyesinde ses iletme, çağrı yanıtlama, çağrı sonlandırma özellikleri bulunuyor.

Analizlere dayanarak, IP tabanlı telefonların 2009 yılına kadar iş dünyasının yüzde 90’ı tarafından kullanılacağının altını çizen GN Ofis Ürünleri Genel Müdürü Jan McNair “Microsoft ile çok yakın çalışarak, yoğun iş dünyasının günlük taleplerini mükemmel bir şekilde karşılayacak, kendilerini kablo bağımlılığından kurtararak 100 metre içerisinde serbestçe dolaşmalarını sağlayacak, IP telefona uyumlu kulaklık çözümleri ürettik. Kullanıcıların tercihi de masa bağımlılığından kurtulmak ve mükemmel ses kalitesi ile ofislerinin diledikleri noktasından ister dolaşarak isterlerse farklı işlerle uğraşarak iletişimlerini sürdürmekti. Ürünlerimizin ilk ve tek MSOC lisanslı kulaklıklar olmasından mutluluk duyuyoruz” dedi.

Jabra’nın deneyimini Microsoft yazılımı ile bir araya getirmenin Microsoft Office Communicator kullanıcıları için mükemmel bir deneyim olacağını söyleyen Microsoft Birleşik İletişim Grubu Direktörü Eric Swift “Microsoft’un GN ile başlattığı stratejik işbirliği, kullanıcıları iletişim bir basamak üstüne çıkardı” dedi.

Kısaca MSOC Lisanslı Ürünler:

Jabra GN9350 OC’nin PC tabanlı VoIP telefonlara ve klasik masa üstü telefonlara kesintisiz bağlanma özelliği, konferans call özelliği, üç değişik kullanım stili, konuşma esnasında pil değiştirmeye imkan tanıyan ‘hot swap’ özelliği bulunuyor.
Jabra GN9330 USB OC, 25 gramlık ağırlığı, 100 metre mesafe içerisinde konuşma özgürlüğü sağlaması ve 6 saatlik konuşma süresi ile dikkat çekiyor.
Jabra GN2000 USB OC, extra kalın kulaklık yapısı ve kulağın şekline mükemmel uyum sağlaması ile kullanıcılara rahatlık sağlar.

Jabra’nın MSOC lisanlı ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için: www.jabra.com/microsoft

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları