24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İzmir Hiltondan Executive Odalar
18 Nisan 2011 Pazartesi 14:49

İzmir Hilton'dan Executive Odalar

Hilton İzmir, 50 adet odasını, iş adamları ve üst düzey yöneticiler için özel olarak yenileyerek executive oda tipine çevirdi.

İzmir Körfezi'nin göz kamaştırıcı manzarasına hakim Hilton İzmir, 3 kata yayılan 50 adet odasını, iş adamlarına ve üst düzey yöneticilere özel olarak sunulan executive oda tipine çevirdi. Hilton İzmir"e iş seyahati için gelen misafirler, modern dekorasyonlu bu özel odalarda ihtiyaçlarını en pratik şekilde karşılayabilicekler. Ayrıca Executive katlarda konaklayan misafirler Executive Lounge hizmetinden de ücretsiz faydalanabilecekler.

Hilton İzmir"in Executive odalarında konaklayan misafirler, Executive Lounge" da açık büfe kahvaltı, günboyu alkollü, alkolsüz içki ve kanepe servisinden ücretisiz olarak faydalanabilmelerinin yanı sıra 1 takım elbise ütü hizmeti, ayakkabı boyama hizmeti, rahatına düşkün misafirler için özel yastık menüsü, DVD kütüphanesi ve internet gibi hizmetlerden de ücretsiz faydalanabilicekler.

Hilton İzmir Executive Odalar ile ilgili detaylı bilgi almak için Rezervasyon Ofisi ile görüşebilirsiniz. Tel: 232 4976060.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları