25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
iworkLife Artık Türkiyede
25 Eylül 2008 Perşembe 14:53

iworkLife Artık Türkiye'de

Antal International'ın kardeş şirketi iworkLife artık Türkiye'de de faaliyet göstermeye başladı.

Giriş ve orta düzey altı eleman seçme çalışmaları pek çok şirket için kritik önem taşıyan ve ne yazık ki her zaman tam anlamıyla verim alınamayan bir süreçtir. Ama artık ülkemiz iş dünyasındaki tüm firmalar için bu alanda nitelikli ve verimli çözüm sunan bir firma var. Seçme ve yerleştirme alanında dünyanın önde gelen firmalarından Antal International"ın kardeş şirketi iworkLife artık Türkiye"de de faaliyet göstermeye başladı. . iworkLife Türkiye"ye İstanbul"dan 0212 244 08 41, İzmir"den 0232 482 29 32 numaralı telefonlardan ve www.iworklife.com Internet adresinden ulaşılabiliyor.

iworkLife Türkiye, firmaların giriş seviyesi ve orta düzey altı eleman ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve kaliteli hizmet veriyor. iworkLife Türkiye bünyesindeki uzman danışmanlar, iworkLife üzerinden iş arayan adayları kendi hedef, beklenti ve deneyimlerine en uygun firmayla buluşturuyorlar. Böylece hem çalışanlar iworkLife Türkiye sayesinde tam istedikleri işe kavuşuyor, hem de firmalar birebir gereksinim duydukları çalışanlarla iş yapıyor olmanın rahatlığını yaşıyorlar.

Antal International Türkiye ve iworkLife Türkiye Genel Müdürü Mine Batıyel ülkemizde gerçekleştirecekleri çalışmalara ilişkin şu bilgileri veriyor: "Antal tüm dünyada inanılmaz bir deneyim sahibi ve tabii ki bu da iworkLife Türkiye"nin sunduğu hizmetlere yansıyor. Ülkemizdeki tüm sektörleri yakından tanıyor ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Her sektörden ve her büyüklükten firmayı tam da ihtiyaç duydukları çalışanlarla buluşturmak hedefiyle yola çıktık. Alanımızda dünyanın sayısız ülkesinde ulaştığımız başarıyı Türkiye"de de tekrarlamak istiyoruz. Ülkemizdeki şirketlere giriş ve orta düzey altı eleman bulabilmeleri anlamında geniş kapsamlı hizmetler sunuyor, bu alandaki ihtiyaçlarına nitelikli çözümler oluşturuyoruz."

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları