05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İTÜde İnsan Kaynakları Zirvesi
20 Şubat 2009 Cuma 17:43

İTÜ'de İnsan Kaynakları Zirvesi

İTÜ İş ve İnsan Kaynakları Merkezi tarafından düzenlenen Zirve 23-27 Şubat 2009 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İTÜ öğrencileri ve iş dünyasını buluşturmayı amaçlayan ve ilki 2005 yılında yapılan İTÜ İnsan Kaynakları Zirvesi"nin beşincisi iş dünyasının önde gelen firmaları ve danışmanlık firmalarının kişisel gelişim seminerlerinin yanı sıra medya ve sanat dünyasından da iki önemli isme ev sahipliği yapacak. İKZ "09"da 23 Şubat 2009 Pazartesi günü müzisyen Atilla Özdemiroğlu ile oyuncu-yazar İclal Aydın birer söyleşi gerçekleştirecek. Söyleşi saat 12:00"de başlayacak.

Öğrencilerde kariyer bilinci oluşturulması, kişisel gelişimin öneminin bilincine varılması ve Türkiye"de gelişen tüm sektörlerdeki ileriye yönelik kariyer hedeflerini şekillendirme şanslarının arttırılması hedeflenen zirveye Adecco, Alcatel-Lucent, Anel Grup, Avea, Aykanlar Gıda, Bosch, Boston Consulting, Enka, evoline TR, Evyap, Foster & Wheeler, Garanti Bankası, Hempel, HP, invitel TR, Kariyer.net, Koç Holding, Neta, Pepsi, Petrol Ofisi, Price, Prometheus, Schneider, Secretcv, Siemens ve Total katılacak. Sektöründe lider firmaların genel müdür, insan kaynakları ve bilgi işlem birim yöneticileri düzeyinde temsil edileceği İKZ "09"da ayrıca çeşitli paneller de düzenlenecek.

Kişisel gelişim seminerleri, canlı performanslar ve çekilişlerin de renk katacağı zirvede temel olarak, Türkiye'nin saygın, başarılı, genç potansiyele ve dinamizme önem veren kurumları ile üniversite öğrencileri arasında bir köprü kurulması amaçlanmaktadır. İKZ "09 herkesin ziyaretine açık ve ücretsiz bir etkinliktir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları