08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İTO, Monako Türk Haftasının Sponsoru
05 Temmuz 2007 Perşembe 17:51

İTO, Monako Türk Haftası'nın Sponsoru

İTO, Monako’da ilk kez düzenlenecek Türk Haftası’na ana sponsor olarak Türk rüzgarı estirecek.

7-14 Temmuz 2007 tarihleri arasında düzenlenecek olan Monako Türk Haftası’nın ana sponsoru olan İstanbul Ticaret Odası (İTO), Türk kültürünü Avrupa’nın bu seçkin ülkesinde tüm detaylarıyla tanıtacak.

Monako’da ilk kez düzenlenecek olan Türk Haftası boyunca, Türkiye’nin önde gelen firmalarından Kahve Dünyası, Güllüoğlu-Kağıthane, Malatya Pazarı ile Fındık Tanıtım Grubu ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri ürünlerini Türk misafirperverliği ile ziyaretçilere tattıracak…

Türk Müziği, Dansı, Lezzeti

Türk Haftası’na katılacaklar Türk müziğini, dansını ve lezzetlerini keşfetme şansı yakalayacak. Katılımcılar, Cafe de Paris Restaurant’da Club 29’un hazırladığı Türk yemeklerini tadacaklar. Yemek sonrasında Güllüoğlu-Kağıthane, çeşitli baklava seçenekleri sunacak. Cafe de Paris’nin antresinde de Kahve Dünyası standından ziyaretçilere Türk kahvesi ikram edilecek.

Türk Haftası boyunca her gün 20.00-21.00 saatleri arasında Cafe de Paris’nin önünde yer alan Monako Meydanı’nda T.C. Kültür Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu gösterilerini sergileyecek. Türkiye’nin 7 bölgesinden yöresel kıyafetlerle çeşitli oyunlar sunacak olan Devlet Halk Dansları Topluluğu, Türk kültürünün her yönüyle tanıtılmasına katkıda bulunacak. Altınkızlar Türk Müziği Grubu da, Türk nağmelerini konserle Monako’ya taşıyacak.

DVD’den Adım Adım Türkiye

Türk Haftası ziyaretçileri, Cafe de Paris’nin antresinde yer alan İTO enformasyon standında da ülkemizin tarihi ve turistik yerlerini tanıyacak. İTO standını ziyaret edenler ülkemizin hem turizm hem de ekonomik potansiyeliyle ilgili broşür, katalog ve CD edinebilecekler. Ayrıca İTO standında kurulan barkovizyonda Türkiye’nin tanıtımıyla ilgili film gösterilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları