24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İsviçrenin Okulları Türkiyeye Geliyor
12 Mart 2012 Pazartesi 12:47

İsviçre'nin Okulları Türkiye'ye Geliyor

İsviçre eğitim sistemini ve okullarını tanıtmak amacı ile kurulan Swiss Learning, 31 Mart 2012’de Türk öğrenciler ve aileleri ile buluşuyor.

Swiss Learning, 2005 yılında İsviçre'de bulunan birçok uluslararası yatılı okul, lise, devlet üniversitesi ve özel otelcilik okullarının bir araya gelmesi ile ve geleneksel İsviçre eğitim sistemini ve okullarını tanıtmak ve globalleşen dünyada iyi ve tam anlamıyla donanımlı eğitimin önemi vurgulamak amacıyla kurulmuştur.

Aralarında dünyanın en iyi otelcilik okullarının da bulunduğu birçok okulun bir araya gelmesi ile kurulan Swiss Learning, Türkiye’de bulunan mezunlarını bir araya getirmek amacı ile 29 Mart’ta SALT Galata’da İsviçre konsolosunun katılacağı bir kokteyl düzenleyecek.

31 Mart 2012, Cumartesi günü ise İstanbul Swissotel The Bosphorus’da 11:00 – 16:00 saatleri arasında, İsviçre okullarını yeni öğrenciler ve aileler ile tanıştırmak ve okulları ve özelliklerini daha iyi anlatabilmek amacı ile bir workshop düzenlenecek. Workshop’a College du Leman, Le Rosey, Lyceum Alpinum Zuoz, Rosenberg, Brillantmont, Leysin American School, TASİS, College Beausoleil, Les Roches Hotel School ve Glion Hotel School katılacak. 

Swiss Learning’in Türkiye’de düzenleyeceği organizasyonlar Audemars Piguet, Julius Bar,Swiss International Airlines ve İsviçre İstanbul Başkonsolosluğunun katkıları ile gerçekleşecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları