18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbul İletişim Mezunları Piknikte
01 Eylül 2007 Cumartesi 11:31

İstanbul İletişim Mezunları Piknikte

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunları,İSTİM çatısı altında, Haziran ayındaki dernek kuruluş gecesinden sonra, bu kez bir Pazar pikniğinde bir araya geliyorlar.

Türkiye’nin ilk iletişim ve gazetecik okulu olan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin mezunları, dernekleri İSTİM’in organizasyonu ve Sarıyer Belediyesi’nin (kendi mezunlarından olan Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Yusuf Tülün’ün) destekleri ile 9 Eylül 2007 Pazar günü, Sarıyer-Son Bahçe İstanbul’da gerçekleştirilecek bir piknikte bir araya gelecekler.

Rahmetli Sedat Simavi’nin girişimleriyle, 1950 yılında Gazetecilik Enstitüsü adıyla kurulmuş olan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin, o günden bugüne uzanan 57 yıllık tarihindeki binlerce mezun iletişimciyi buluşturmayı hedefleyen ve Haziran ayında gerçekleştirdiği gala gecesiyle kuruluşunu kutlayan İSTİM-İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunlar Derneği, mezunlarla 2. kez büyük bir buluşmaya imza atacak.

Dileyen İSTİM’lilerin, merkezi noktalardan piknik alanına ücretsiz ve direkt olarak ulaşabilecekleri ve yaza veda niteliği taşıyan piknikte ücretsiz kahvaltı&barbekü menüsünün yanı sıra çocuklar ve büyükler için değişik eğlence alternatifleri de mevcut olacak. Organize edilecek piyango çekilişi kapsamında dağıtılacak birçok sürpriz hediye de İSTİM’lileri bekliyor. Yoğun olarak medya, reklam, halkla ilişkiler, sinema, radyo, pazarlama sektörlerinde çalışan eski sınıf arkadaşları, hasret giderme ve birbirlerinin aileleri ile tanışma imkanı yakalamış olacaklar.

İSTİM, üyelerinin kültürel, sosyal ve mesleki paylaşımları için geliştirmekte olduğu projelerinin yanı sıra, okul-sektör işbirliği anlayışı çerçevesinde iletişim öğrencilerinin eğitim süreçlerinde sektöre hazırlanmalarına katkıda bulunacak çalışmaları da hayata geçirmeyi hedefliyor. İletişim mesleği standartlarının yükselmesi ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi yönünde de etkin olmayı hedefleyen İSTİM, ulusal ve toplumsal konularla ilgili iletişim gereksinimlerinin saptanması ve bu doğrultuda projeler geliştirilerek hayata geçirilmesi yönünde oluşturulacak her türlü platformda da yer almayı sorumlulukları arasında sayıyor.

Etkinlik Detayları :
Tarih : 9 Eylül 2007, Pazar
Saat : 11:00 – 17:00
Yer : Son Bahçe İstanbul, Bahçeköy Yolu - Sarıyer
Bilgi için : iletisim@istim.org.tr / 0 (212) 213 39 23

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları