17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSOVdan Mesleki Eğitime Katkı‏
20 Aralık 2011 Salı 14:40

İSOV'dan Mesleki Eğitime Katkı‏

Kuruluşundan bu yana, özellikle mesleki eğitime katkı sağlamak amacıyla birçok faaliyet yürüten İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve İstanbul Sanayi Odası Vakfı (İSOV), belirlediği pilot okullara destek olmaya devam ediyor.

Yaptığı çalışmalarla, söz konusu okullarda teknolojiye uygun atölye ve laboratuvarlar kurulmasını sağlayan İSOV, nitelikli ara eleman yetiştiren teknik liselerdeki eğitim kalitesinin artmasına da katkıda bulunuyor.

İSO - İSOV Eğitim İhtisas Kurulu'nun bu kapsamda yürüttüğü projelerden biri olan "İSOV - Pilot Okulları Tanıtım Projesi" çerçevesinde, İSO üyelerinin desteğiyle kurulan iki laboratuvarın açılışı 22 Aralık 2011 Perşembe günü yapılacaktır.

İSOV tarafından 2006 yılında tamamlanarak eğitime kazandırılan İSOV Dinçkök Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi bünyesinde, VİKO Elektronik AŞ firması iş birliğiyle kurulan "İSOV-VİKO Elektrik Tesisat Laboratuvarı"nın açılışı, 22 Aralık 2011 Perşembe günü saat 13.00'te, İSOV Dinçkök Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde gerçekleştirilecektir.

İSOV pilot okullarından İSOV-Zincirlikuyu Teknik ve Endüstri Meslek lisesi bünyesinde, İSO Üyesi ARÇELİK-LG, DEMİRDÖKÜM firmaları ile Isıtma, Soğutma, Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı (İSKAV) ve Soğutma Sanayi İşadamları Derneği (SOSİAD) iş birliğiyle kurulan "İSOV Klima ve İklimlendirme Laboratuvarı"nın açılışı ise, aynı gün saat 15.00'te, İSOV-Zincirlikuyu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde yapılacaktır.

İSOV-VİKO ELEKTRİK TESİSAT LABORATUVARI AÇILIŞI
                  TARİH       : 22 Aralık 2011 Perşembe
                  YER           : İSOV Dinçkök Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
                  SAAT         : 13.00

 

İSOV KLİMA VE İKLİMLENDİRME LABORATUVARI AÇILIŞI
                  TARİH       : 22 Aralık 2011 Perşembe
                  YER            : İSOV-Zincirlikuyu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
                  SAAT         : 15.00

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları