17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSOdan Yunanistan Ülke Günü
17 Mart 2008 Pazartesi 13:52

İSO'dan Yunanistan Ülke Günü

İSO, Yunanistan pazarı ve işbirliği olanakları hakkında üyelerini bilgilendirmek amacıyla Yunanistan Ülke Günü'nü düzenliyor.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından, Yunanistan pazarı ve işbirliği olanakları hakkında üyelerini bilgilendirmek amacıyla düzenlenen Küresel Rekabette Stratejik İşbirlikleri :Yunanistan Ülke Günü,konulu seminer 27 Mart 2008 Perşembe günü , 13:00 - 17.00 saatleri arasında İSO Odakule Meclis Salonu"nda gerçekleştirilecek.

Seminere, Yunanistan Başkonsolosluğu, DEİK Türk-Yunanistan İş Konseyi T.C.Atina Ticaret Müşavirliği , Selanik Ticaret ve Sanayi Odası,Yunanistan Yatırım Merkezi ve Türk Yunan Ticaret Odasından Temsilciler konuk konuşmacı olarak katılacaklar ve Yunanistan"ın ekonomik durumu,dış ticareti,mevzuatı, pazar yapısı, yatırım ve iş fırsatları, Yunanistan iş hayatında dikkat edilmesi gereken konular hakkında katılımcılara bilgiler sunacaklar. Toplantıda ayrıca, Yunanistan"da iş yapmakta olan Türk firmalarının yetkilileri, ülke pazarındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak ve Yunanistan pazarı ile ilgili soruları cevaplandıracaklar.

Tarih : 27 Mart 2008 (Perşembe)
Saat : 13:00 - 17:00
Yer : İSO Odakule Meclis Salonu


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları