04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSMEK, MEGİST Fuarında
07 Aralık 2011 Çarşamba 18:12

İSMEK, MEGİST Fuarı'nda

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları İSMEK, 8- 10 Aralık 2011’de İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Mesleki Eğitim ve Kişisel Gelişim Fuarı MEGİST’e katılıyor.

İSMEK, bu yıl ilk kez düzenlenen Mesleki Eğitim ve Kişisel Gelişim Fuarı MEGİST’e katılıyor. 8-10 Aralık 2011 tarihleri arasında düzenlenen fuara İŞKUR, T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu, pek çok üniversite ve danışmanlık şirketi katılıyor.

Sanat eğitimlerinin yanı sıra mesleki eğitimlerini de önceleyen ve bu doğrultuda mesleki uzmanlık merkezlerini faaliyete geçiren İSMEK, MEGİST’te stilistlik, modelistlik, yiyecek ve içecek hizmetleri ve takı tasarımı gibi branşlarında verdiği eğitimleri tanıtacak. İSMEK’in, geçtiğimiz yıl Yenibosna ve Mecidiyeköy bu yıl da Gaziosmanpaşa’da faaliyete geçirdiği mesleki uzmanlık merkezlerinde, “Yiyecek İçecek Hizmetleri”, “Bilişim Teknolojileri”, “Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri”, “Moda Tasarım” alanlarında eğitimler veriliyor. İSMEK, uzmanlık merkezlerinde kursiyerlerine verdiği eğitimler ile onları profesyonel iş hayatına hazırlıyor.

Cervantes’in “İnsan eğitimle doğmaz ama eğitimle yaşar" sözüyle ziyaretçilerini davet eden MEGİST, günümüzün en temel sorunlarından olan işsizliğin çözümüne yönelik, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri veren kurumları, bu fuarla tek çatı altında toplamayı hedefliyor.

İSMEK’in 228 kurs merkezinde, 181 branşta verdiği eğitimler arasında, mesleki eğitimlerin yanı sıra İngilizce, bilgisayar, girişimcilik gibi kendini geliştirmek isteyenler için de ücretsiz eğitimleri yer alıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları