25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşletmelerde İş Analitiğinin Geliştirilmesi
01 Haziran 2012 Cuma 13:25

İşletmelerde İş Analitiğinin Geliştirilmesi

SAS BKS Eğitmeni Aiman Zeid, İşletmelerde İş Analitiğinin Geliştirilmesi’ eğitimi için İstanbul’a geliyor.

SAS Türkiye, 11 Haziran 2012 tarihinde global platformda İş Zekası Yetkinlik Merkezi  programının ve servislerinin kurucusu, bilgi yönetimi, iş zekası, performans yönetimi çözümlerinde teknik uygulamalar ve yönetim danışmanlığı gibi konularda 23 yıllık tecrübeye sahip olan Aiman Zeid’i ağırlayacak.

SAS Bilgi Gelişimi Model Değerlendirme metodolojisinin ve servislerinin de gelişiminde büyük katkısı bulunan ve aynı zamanda SAS Business Knowledge Series Uzman eğitmenlerinden Aiman Zeid, “İşletmelerde İş Analitiğinin Geliştirilmesi” konusunda eğitim verecek.

Tüm gün sürecek eğitimde iş analitiği mükemmellik merkezinin (BA CoE) rolü ve yararlarını tanımlamak ve geliştimek için bir yol haritası oluşturma konularının yanı sıra en iyi uygulamalara değinilecek.

Eğitim, işletmelerde iş analitiği geliştirme ve uygulamadan sorumlu olan uzmanlar, iş birimlerinde bilgi yönetim stratejisi ve veriminden sorumlu olup bu işleri yöneten kişiler ile teknik işleri öncelik sıralaması yapmaktan sorumlu uzmanları hedefliyor.

SAS Eğitim Merkezi’nde 17 Haziran 2012 Pazartesi günü, saat 9.30 ile 17.30’da gerçekleşecek seminere katılım ücreti, kişi başına 750$ + KDV
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları