10 Nisan 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Isısan ve UGETAM İşbirliği
27 Temmuz 2008 Pazar 12:07

Isısan ve UGETAM İşbirliği

Isısan, UGETAM desteğiyle eğitim seminerleri düzenlemek üzere bir anlaşma imzaladı.

Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. sektörde bir ilke imza atarak, doğalgaz eğitim seminerleri düzenlemek üzere UGETAM (İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik San. ve Tic. A.Ş.) ile işbirliği yaptı. 25 Temmuz Cuma günü Isısan Akademi Koşuyolu binasında düzenlenen imza törenine Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Selman Tarmur ile UGETAM Genel Müdürü Serkan Keleşer katıldı.

Isısan Akademi çatısı altında düzenlenecek eğitimlerin ilki yetkili servis teknisyenlerine verilecek. Düzenlediği eğitimlerle hem sosyal sorumluluklarını yerine getiren, hem de sektörüne öncülük eden Isısan, gelecek dönemde tüm Türkiye"deki ısıtma sistemleri yetkili servis teknisyenlerine aynı eğitimleri vermeyi planlıyor.

Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Selman Tarmur UGETAM"la yaptıkları işbirliği hakkında şunları söyledi:
"İş sağlığı ve güvenliği bizim her zaman hassasiyetle üstünde durduğumuz bir konu oldu. Kurulduğumuz 1975 yılından beri çok önem verdiğimiz ve yaptığımız eğitim çalışmalarını bir çatı, bir kurumsal kimlik altında devam ettirmek için 2007 yılında Isısan Akademi"yi kurduk. Geçen yıldan beri Isısan Akademi bünyesinde sektördeki bilinçliliği artırmak için çeşitli eğitimler düzenliyoruz. Sektörümüzün gelişmesi, ürünlerin teknolojisinin geliştirilmesi kadar, yeni teknolojileri uygulayabilen yetkin çalışanların varlığına da bağlı. Bu nedenle UGETAM"ın desteğiyle yapacağımız eğitimler çok önemli bir konu. UGETAM"la yapmış olduğumuz işbirliğinden dolayı çok mutluyuz."

Isısan ile yaptıkları anlaşmadan duydukları memnuniyeti dile getiren UGETAM Genel Müdürü Serkan Keleşer de şöyle konuştu:
"Yapacağımız eğitim çalışmalarının sektörün gelişimine büyük faydası olacağına inanıyorum. Isısan yetkili servislerinden UGETAM"a eğitime gelecek olan teknisyenler, cihazların bakım ve onarımı sırasında karşılaşacakları çok önemli ve detaylı pratik bilgiler edinecekler. Sektördeki işbirliklerinin çoğalması, güçlenmesi ve bilgi paylaşımı için attığı bu adımdan dolayı Isısan"a teşekkür ediyoruz."

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları