04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Isısan Akademide Eğitim Başladı
10 Mart 2009 Salı 11:39

Isısan Akademi'de Eğitim Başladı

Isısan'ın, bayi ve servislerine yönelik olarak düzenlediği 2009 eğitim programı, Buderus bayileri Bireysel Isıtma Sistemleri eğitimi ile başladı.

Isısan"ın 2009 yılı bayi eğitim programının Buderus bayileri Bireysel Isıtma Sistemleri başlıklı ilk eğitimi Şubat ayında gerçekleştirildi.

Isısan bayilerinin yoğun ilgi ile takip ettikleri eğitimler İstanbul"da ve Isısan bölge müdürlüklerinin bulunduğu Ankara, Adana, Antalya, Bursa, İzmir illerindeki Isısan Akademi eğitim salonlarında düzenleniyor. Bölge müdürlüklerinde bulunan tüm ürünlerin çalışır halde sergilendiği showroomlar, eğitimlere katılan bayi ve servislere uygulamalı olarak cihazları tanıma fırsatı sunuyor.

2008 yılında 8 ilde, 50 başlık altında 7000 kişiye 300"den fazla eğitim veren Isısan Akademi, 2009 yılında bu sayıyı daha da artırmayı hedefliyor. Bosch Termoteknik, Ortadoğu Satışlarından Sorumlu Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Selman Tarmur eğitim programları ile ilgili şunları söyledi:

"Isısan olarak yeni teknolojiler konusunda sektörümüzdeki bilinirliği ve yetkinliği artırmak, böylelikle hizmet kalitesinin yükselmesini sağlamak amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeye büyük önem veriyoruz. 2007 yılında bu alandaki çalışmalarımızı Isısan Akademi çatısı altında topladık. Eğitimleri düzenlediğimiz merkezlerde tüm ürünlerin çalışır halde olması, uygulamalı eğitim için önemli bir fırsat sunuyor. Bayi ve servislerimizin büyük ilgi gösterdiği eğitimlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz."
Eğitimler 2009 yılında devam edecek

34 yıldır, bayi ve servis eğitimlerinin yanında, sektörün gelişmesi için sürekli olarak seminerler düzenleyen Isısan 2009 yılında da bu seminerlere devam edecek. Programda teknik konuların yanı sıra, kişisel gelişime yönelik eğitimler de düzenlenecek. Eğitimlerde ısıtma, soğutma ve havalandırma, yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler gibi 55"e yakın ana başlık altında aşlığı ve 450"ye yakın eğitim ile Isısan ürün gamındaki tüm cihazlar ayrıntılı şekilde inceleniyor.
(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları