27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Isaac Newton, Matris Eğitimleri İçin Türkiye’de
31 Mayıs 2007 Perşembe 11:54

Isaac Newton, Matris Eğitimleri İçin Türkiye’de

dünya bilim ve fizik tarihinin devlerinden Isaac Newton ile aynı ismi taşıyan İngiliz uzman, 6 Sigma iyileştirmelerinde önde gelen uluslararası kuruluşlardan Minitab ile Matris Danışmanlık işbirliğiyle düzenlenen eğitimler için Türkiye'ye geliyor.

Matris Danışmanlık 5 – 7 Haziran tarihleri arasında dünyanın önde gelen istatistik ve 6 Sigma iyileştirme yazılımı Minitab® Statistical Software’in üreticisi Minitab ile İleri Teknikler Eğitimi düzenleyecek. Eğitim kapsamında İstanbul’daki The Plaza Hotel’de üç gün boyunca 8:30 - 17:30 saatleri arasında yapılacak olan seminerleri, dünya bilim tarihinin devlerinden biriyle aynı ismi taşıyan İngiliz uzman Isaac Newton verecek.

Gelişmiş bir istatistik yazılımı olan Minitab® Statistical Software, süreç performansını istatistiksel olarak takip eden sektörlerde büyük oranda tercih ediliyor. Verilerin analizinde ve projelerin yönetiminde kullanılan Minitab yazılımı, kapasite kullanımının sürekli iyileştirilmesinde güçlü bir araç olarak kabul ediliyor. Minitab firması, geliştirdiği Minitab® Statistical Software yazılımın yanında iyileştirme projelerinin daha da başarılı olabilmesi için eğitimler de sunuyor. Verimliliğini iyileştirmek isteyen şirketlere eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren Matris’in düzenlediği bu seminer, özellikle 6 Sigma uygulamalarında “Kara Kuşak” olarak görev yapan proje liderlerine hitap ediyor.


Matris Hakkında

2002 yılında kurulan Matris Danışmanlık, kuruluşlara temelde 6 Sigma olmak üzere, ‘Yalın Üretim’, TPM gibi kalite ve süreç iyileştirme metodolojileri ve araçları, süreç yönetimi ve stratejik planlama konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.
http://www.matrisas.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları