13 Nisan 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş Ortağım Kırmızı Bulut Projesi
23 Mart 2012 Cuma 09:26

İş Ortağım Kırmızı Bulut Projesi

Vodafone İş Ortağım, iş dünyasında fark yaratan yenilikçi bulut çözümlerini İş Ortağım Kırmızı Bulut çatısı altında sunuyor.

Vodafone İş Ortağım, Vodafone Grubu’nun global bilgi birikimini kurumsal müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarına yanıt verecek çözümlere dönüştürmeye devam ediyor. Müşterilerine yeni ve daha akıllı iş yapış şekillerini tek elden sunarak onların güvenilir iş ortağı olma ve büyümelerine katkı sağlama vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone İş Ortağım, yeni nesil bulut çözümlerini İş Ortağım Kırmızı Bulut çatısı altında bir araya getiriyor.

İş Ortağım Kırmızı Bulut ile siz neredeyseniz ofisiniz orada

Kırmızı Bulut ile firmaların en son teknolojiye erişebilmeleri için internet bağlantısından başka hiç bir şeye ihtiyaçları yok. Vodafone’un altyapı yatırımları sayesinde Kırmızı Bulut, küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaç duyabileceği uygulamalara herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden güvenli bir şekilde erişim imkanı sağlıyor. Küçük ve orta ölçekli firmalar, yüksek IT altyapı ve sistem yatırım maliyetine katlanmadan büyük firmaların kullandığı son sürüm ve teknolojilere kolaylıkla erişebildikleri ve komplike IT süreçleri yerine kendi işlerine odaklanabildikleri için işlerini büyütüyorlar.

Vodafone’un Nisan 2012’den itibaren sunacağı Kırmızı Bulut uygulamaları E-posta ve Web Çözümleri, İş Yönetimi Çözümleri ve Bilgi Güvenliği Çözümleri olmak üzere üç başlıkta toplanıyor.

KOBİ’ler, İş Ortağım Kırmızı Bulut sayesinde teknolojiye eşit erişim hakkını elde ediyor;  sadece Türkiye değil dünyadaki yeni nesil teknolojilere yüksek IT sistem veya altyapı yatırımı yapmadan erişebiliyor!

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Phil Patel şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak global bilgi birikimimiz ve güçlü teknoloji yatırımlarımızla kurumlarımızın ihtiyaçlarına cevap veren, onlar için değer yaratan çözümler geliştiriyoruz. Böylece, ekonomimizin omurgasını oluşturan değerli işletmelerimize destek veriyor, Türk iş dünyasının güvenilir iletişim ortağı olmaya devam ediyoruz. İş Ortağım Kırmızı Bulut, KOBİ’lerimizin yenilikçi iş modelleri geliştirmesi için gerekli teknolojik altyapıyı sağlıyor. Bu sayede KOBİ’ler teknolojiye erişimde fırsat eşitliğine kavuşarak, sağladıkları verimlilik ve tasarruflar ile inovasyona odaklanıyor ve rekabetçi güçlerini artırma olanağı elde ediyorlar.”

Patel, “KOBİ’lerimize en ileri teknolojilere makul maliyetler ile eşit erişim hakkı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

İş Ortağım Kırmızı Bulut’u Oksijen Ar-Ge’nin geliştirdiği projeler destekliyor

Vodafone Türkiye, global bilgi birikiminden yararlanmanın yanı sıra, bulut hizmetlerinin mükemmelleştirilmesi için yerel Ar-Ge ve veri merkezi yatırımlarını da güçlendirdi. Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti stratejisi çerçevesinde kurumsal müşterileri için en iyi değeri yaratmayı hedefliyor ve bu doğrultuda yatırımlarını sürdürüyor.

Vodafone Grubu’nun küresel inovasyon merkezlerinden biri olan Oksijen Ar-Ge, geliştirdiği ve yurt dışına ihraç edilen Vodafone Locate gibi pek çok inovatif çözüme imza atıyor.

İş Ortağım Kırmızı Bulut da Vodafone’un kurumsal müşterilerine yenilikçi ve akılcı çözümleri sunmayı amaçlayan  yatırımları içinde önemli bir adım oluşturuyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları