18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş Güvenliği İçin 3Mden Çözüm
22 Aralık 2011 Perşembe 18:11

İş Güvenliği İçin 3M'den Çözüm

3M teknolojisi ile geliştirilen 3M™ Safety-Walk™ Kaydırmaz Bantlar, iç ve dış alanlarda kaygan, ıslak ya da yağlı zeminleri sorun olmaktan çıkarırken, kayma nedeniyle meydana gelen kaza ve yaralanmaları engellemeye yardımcı oluyor.

Kayma nedeniyle meydana gelen kaza ve yaralanmalar, iş yerlerinde önemli manevi ve maddi hasarlara sebep oluyor. Eurostat’ın yaptığı araştırmaya göre, Avrupa’da her 5 saniyede bir, iş kazası yüzünden yaralanma ve kaza gerçekleşiyor. Bu sebeple her yıl milyonlarca saat iş kaybı gerçekleşirken, tedbirsizlik nedeniyle ödenen tazminatlar da yüksek maddi kayıplara yol açıyor.

3M™ Safety-Walk™ Kaydırmaz Bantlar, kaymayı önleyen dayanıklı üst yüzeyi ile düşme sonucu meydana gelen kazaları engelliyor. Üstelik bu işi uzmanlık gerektirmeden kolay, çabucak ve etrafı kirletmeden yapıyor. Kendinden yapışkanlı 3M™ Safety-Walk™ Kaydırmaz Bantlar, güvenlik performansının devamı için özel bakım gerektirmiyor. Kalın mineral yüzeyli Ekstra Güçlü, mineral yüzeyli Genel Amaçlı, mineral yüzeyli alüminyum tabanlı, kauçuk yüzeyli esnek ve yine kauçuk yüzeyli ince esnek olmak üzere 5 farklı çeşidi bulunan 3M™ Safety-Walk™ Kaydırmaz Bantlar sayesinde iç ve dış alanlarda kaygan, ıslak ya da yağlı zeminler artık sorun olmaktan çıkıyor. Kaydırmaz bantların siyah, şeffaf, sarı, kahverengi, yeşil, gri ve şeffaf renkler alternatifleri bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları