24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş Dünyasında Etik ve İnsan Hakları Sorunları
13 Aralık 2011 Salı 11:57

İş Dünyasında Etik ve İnsan Hakları Sorunları

Maltepe Üniversitesi İnsan Hakları Araştırma ve Uygulama Merkezi, Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü ile dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticilerinden Braas işbirliği ile, 8 Aralık 2011 Perşembe günü “İş Dünyasında Etik ve İnsan Hakları

Günümüz iş insanı ve şirketler sürekli olarak “insan hakları” ve “etik” kavramlarıyla ilintili olaylarla karşı karşıya kalıyor; büyük şirketler iş felsefelerine bu doğrultuda ilkeler ve politikalar entegre etmeye çalışıyor. Braas, işte bu konuların, artık iş dünyasında da etkin bir şekilde tartışılmaya başlanmasının, çalışanın ile şirket yöneticilerinin vizyonlarına ve uygulamalarına yapacağı katkı açısından çok önemli olduğuna inanıyor.

T.C. Maltepe Üniversitesi, Marma Kongre Merkezi’nde sabah 09:30’da başlayan sempozyumun; açılış konuşmasını T.C. Maltepe Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Kemal Köymen ve Braas Çatı Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Daniş Navaro yaptı. Konusunda bir ilk olan bu sempozyumun, yöneticilerin, çalışanların ve genelde iş insanının “iş yapma ve çalışan insana bakış” anlayışına büyük katkıda bulunması amaçlanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları