24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş Dünyası Sports Marketing ile Altına Koşuyor
20 Ocak 2008 Pazar 10:46

İş Dünyası Sports Marketing ile Altına Koşuyor

IMI Conferences tarafından düzenlenen Going for Gold, the Business of Sports konferansı, 12 Mart 2008 tarihinde Swissotel’de gerçekleşecek.

IMI Conferences, son yılların en önemli pazarlama trendlerinden biri olan Sports Marketing tekniklerini uygulayan ve uygulamak isteyen kurumları, sektör profesyonellerini, Sports Marketing konferansında bir araya getiriyor.

Sports Marketing kazanımlarının ölçümlenmesinin yanı sıra, kurum veya markaya kattığı değerin en üst düzeye çıkaran faktörlerin ele alınacağı konferansta, dünyadaki son trendler ve Türkiye’deki yansımaları, örnek uygulamalar eşliğinde sunulacak. Konferansın konuşmacısı Colin Smith hızla büyüyen bu pazardan ve getirdiği fırsatlardan yararlanmanın yöntemlerini katılımcılarla paylaşacak.

Kapsamlı bir stratejik danışmanlık deneyimine sahip olan Colin Smith, geniş kitlelere ulaşmak, hedef kitlede marka bağımlılığı yaratmak ve kurumla duygusal bağ oluşturabilmek gibi özellikleri olan spor odaklı pazarlama stratejisinin tüm inceliklerini ve bu konudaki tecrübelerini aktaracak.

Sky Turk, Lig Radyo, Four Four Two ve TürkMedya’nın katkılarıyla gerçekleşecek konferansta, “spor pazarlama”, “spor yayıncılığı” ve “spor sponsorluğu” ana başlıkları çerçevesinde dünyada ve Türkiye’deki Sports Marketing uygulamaları her yönüyle masaya yatırılacak. Bir spor stratejisinin gelişim aşamaları, Sports Marketing uygulamalarında başarıya götüren faktörlerin belirlenmesi, televizyon ve radyo kuruluşları için yayın hakları gibi konuların ele alınacağı konferansta, Türkiye gibi yükselen pazarlarda yol almak için yapılması gerekenler konusunda yeni bakış açıları ortaya konacak.

Konferansa katılım ücretleri; Mart ayında yapılacak kayıtlar için 500 Euro + KDV, Şubat ayı içinde 450 Euro + KDV olacak. Ocak sonuna kadar başvuran katılımcılar ise 350 Euro + KDV olan indirimli fiyattan yararlanabilecekler.

Konferans ile ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için:

Tel: 0 (216) 575 59 42
Web: www.imiconferences.com.tr


Colin Smith Kimdir

Colin Smith, özellikle Sports Marketing alanında danışmanlık hizmeti veren küresel bir strateji firması L.E.K.'nin, Spor Medya ve Eğlence konusunda Fahri Danışmanı'dır. Kapsamlı bir stratejik danışmanlık deneyimine sahip olmasının yanı sıra, şirket birleşmeleri ve devirleri, yeniden yapılanma, karlılığın artırılması, stratejik değerlendirmeler, performans ölçümleri ve paydaş değeri konularında üst düzey yönetici rolü üstlenmiştir. Bu kapsamda, spor dahil olmak üzere, çok sayıda endüstri kolunda hizmet vermektedir.

Colin Smith, Stüdyo ve Dış Mekân Yayınları'nda lider olan Global Television'un Başkanı; Önde gelen çok kanallı bir radyo şirketi olan MCM Entertainment'ın Başkanı; ve Director of Southern Cross Broadcasting'in yöneticisi, aynı zamanda; Güney Avustralya Ticaret Elçisi, Rowing Australia'nın Müdürü ve St James Ethics Centre üyesidir.
Colin Smith, Spor Medya Hakları, Spor Sponsorluğu, Birleşme ve Devir üzerine konferanslar vermektedir. Performans Ölçümü, Fiyat Optimizasyonu ve Kısa Vadecilik konularındaki çalışmalarda yazar olarak eserler vermiştir. Harvard İşletme Fakültesi MBA ve ISPM derecelerine sahiptir. 1974-78 yılları arasında kürek dalında başarılı bir sporcu olan Smith, 1974 Dünya Şampiyonu ekibin bir üyesiydi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları