22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş Avantaj Tarifesi Kullanıcısı 1 Milyonu Aştı
28 Aralık 2011 Çarşamba 11:20

İş Avantaj Tarifesi Kullanıcısı 1 Milyonu Aştı

Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine yönelik olarak hizmete sunduğu İş Avantaj tarifeleri 1 milyondan fazla kurumsal hatta ulaştı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un farklı müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik avantajlı koşullarla sunduğu iletişim hizmetleri büyük ilgi görmeye devam ediyor. Türk Telekom’un kurumsal müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmete sunduğu İş Avantaj tarifeleri 1 milyon kurumsal hat için tercih edildi.

Farklı büyüklükteki işletmelerin iletişim ihtiyaçlarına göre 22,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan İş Avantaj tarifeleri kurumsal müşterilerin hizmetine sunuluyor. İş Avantaj Her Yöne tarife paketleri ile sunulan bedava dakikalar ise şehir içi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Aramalar (I. Kademe) ve 444 yönlerine yapılan aramaları da kapsıyor.

Kurumsal müşterilere özel cazip ve güvenilir çözümler

Her yöne yapılan konuşmalar için fiyat avantajı sağlayarak kurumsal müşterilerinin rekabet güçlerini artırmalarına destek olmayı amaçladıklarını belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:

“Ürün ve hizmetlerimizin yanı sıra, avantajlı tarifelerimiz ve kampanyalarımızla müşterilerimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz. İletişim giderlerinde önemli oranda tasarruf sağlayan paketlerimizin kısa sürede yoğun ilgi görmesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ürettiğimizi gösteriyor.  Şirketlere, rekabet güçlerini artıracak en önemli unsurlardan biri olan verimli iletişim konusunda önemli bir destek sunan yeni paketlerimiz, özellikle cep telefonu yönüne yapılan aramalarda sağladığı avantajlar sayesinde kurumsal müşterilerimizin ilgisini çekiyor.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları