20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
IPTV Uzmanı AirTies Danışmanı
01 Mayıs 2008 Perşembe 14:51

IPTV Uzmanı AirTies Danışmanı

Zvika Haas, IPTV alıcısı üretimini gerçekleştiren AirTies'a danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

Türkiye"de bir ilke imza atan ve IPTV alıcısı M-140"ın üretimini gerçekleştirerek tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çeken AirTies, büyümesini uluslararası isimlerin işbirliğiyle devam ettiriyor. Yurtdışından tersine beyin göçünü başlatan Türk şirketi olarak adından sıkça söz ettiren AirTies, dünya genelinde de ses getiren başarısını, alanlarında uluslararası projelere imza atmış yabancı isimleri danışman kadrosuna dahil ederek sürdürüyor.

AirTies"a katılan son uluslararası isim, büyük çaplı yazılım projelerinin yönetim ve geliştirilmesinde 11 yıllık bir deneyime sahip IPTV uzmanı Zvika Haas oldu. Haas, IPTV ürünleri konusunda AirTies"a danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

Zvika Haas, 1996 yılında faturalama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımları konusunda pazar lideri olan Amdocs firmasında, CRM sistemleri için yazılım geliştiren grupların başında Ekip Lideri olarak kariyer hayatına başladı. Zvika Haas, 2000-2002 yılları arasında E*TRADE firmasında Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. Bu görevi boyunca İsrail ve Amerika"da Java yazılımı üzerinde geliştirme yapmakta olan grupların yöneticiliğini yaptı. 2002-2006 yılları arasında ise, genişbant altyapı operatörleri ve servis sağlayıcılar için IPTV uygulamaları geliştiren Orca Interactive"de Ar-Ge Müdürü idi. İleri IPTV çözümlerine dayalı olan IPTV alıcısı ürünleri ile ilgili tasarım ve geliştirme süreçleri üzerine çalıştı. Haas, 2006-2008 yılları arasında, yine aynı şirkette Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışmış bir isim.

1996 yılında Bar Ilan Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve İstatik Bölümü mezunu olan Haas, IPTV, IPTV Middleware yazılım teknolojileri ve geliştirme metodolojileri konusunda uluslararası uzmanlıklara sahip bir isim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları