27 Temmuz 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ipsos KMGye ABDden Transfer
21 Eylül 2008 Pazar 15:22

Ipsos KMG'ye ABD'den Transfer

Ipsos KMG'de, sağlık araştırmaları konusunda dünyanın sayılı uzmanlarından birisi olan Steve Kretschmer Sağlık Araştırmaları grubu direktörlüğüne atandı.

Son yıllarda hızla büyüyen sağlık araştırmaları alanında yapılanmasını güçlendiren Ipsos KMG, sağlık araştırmaları konusunda dünyanın sayılı uzmanlarından birisi olan Steve Kretschmer"i Sağlık Araştırmaları Grubu Direktörlüğü"ne getirdi. Ipsos Türkiye, Orta - Doğu Avrupa ve Afrika Sağlık Araştırmaları Direktörlüğü"nü yürütecek olan Steve Kretschmer yeni görevinde Türkiye"de sağlık araştırmalarının yüksek bir kaliteye ulaştırılmasının yanı sıra, Türkiye merkezli olarak geniş bir coğrafyadaki Ipsos organizasyonundan sorumlu olacak.

Steve Kretschmer"in Sağlık Araştırmaları grubu direktörlüğüne atanmasının ardından görüşlerini dile getiren Ipsos KMG CEO"su Vural Çakır, "Steve Kretschmer"in katılmasıyla birlikte araştırma pazarındaki öncü konumumuzu sağlık araştırmaları alanına da yansıtarak bu alandaki araştırma kalitesini ve müşterilerimize olan katkımızı daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz" dedi.

Üniversite eğitimini Aquinas Kolej"de tamamlayan Steve Kretschmer, Penn State Üniversitesinde MBA yaptı. Steve Kretschmer , Ipsos KMG"ye katılmadan önce TNS Health ABD"de başkan yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Ipsos KMG, dünyanın lider araştırma şirketlerinden Ipsos Grubun bir parçasıdır ve reklam, müşteri ve çalışan memnuniyeti, pazarlama, medya, kamuoyu araştırmaları ve geleceği tahmin, modelleme ve danışmanlık uzmanlıkları sunan global bir pazar araştırma şirketidir. Ipsos KMG, deneyimli araştırmacıları ile müşterilerinin işlerini geliştirmeleri için, ilk yaratıcı aşamadan, marka / hizmet / ürün gelişme evrelerine kadar olan tüm süreçte ileri araştırma araçlarıyla, dünya standardında çözüm üretir. Ipsos KMG, hızlı tüketim, perakende, dayanıklı tüketim, sağlık, teknoloji, finans, otomotiv, medya, turizm ve daha pek çok alanda müşterileri ile ortaklık yapar.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları