20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ipsos KMGden Seminer Dizisi
09 Nisan 2008 Çarşamba 14:31

Ipsos KMG'den Seminer Dizisi

Ipsos KMG, Ipsos'un uluslararası pazarda ün kazanmış modellerini Türkiye pazarına aktaracağı Ipsos'la Yenilikçi Araştırmalar seminer dizisini başlatıyor.

Ipsos KMG sektöründe yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Ipsos"un uluslararası pazarda ün kazanmış modellerini Türkiye pazarına aktaracağı "Ipsos"la Yenilikçi Araştırmalar" seminer dizisi 17 Nisan"da başlıyor. Ipsos uzmanlarının Türkiye"ye gelerek sektör uzmanları ile buluşma fırsatının yaratılacağı seminerlerde Ipsos ürünleri, modelleri ve uygulamaları sektör temsilcileriyle paylaşılacak. Sunum dilinin İngilizce olduğu seminlerlere katılım ücretsiz olacak.

Araştırma kullanıcılarına Ipsos"un yeni ürün ve hizmetleri hakkında bilgi vermeyi amaçlayan seminer dizisinin ilki 17 Nisan 2008"de "Managing Customer and Employee Engagement- Müşteri ve Çalışan İlişkileri Yönetimi" ile başlayacak. Ipsos Loyalty Global Ürün Geliştirme ve Inovasyon Direktörü Gailynn Nicks ve Ipsos Çalışan İlişkileri Yönetimi (ERM) Başkanı Antoine Solom, gerçekleşecek ilk seminerde katılımcılara, "Müşteri ve Çalışan İlişkileri Yönetimi" konusunda Ipsos yaklaşımını anlatacaklar. Çalışanlara yönelik anketler, insan kaynakları alanındaki araştırmalar, veri toplama ve sonrasında izleme ve aksiyon planı oluşturulmasında yönetim desteği konularında Ipsos yaklaşımını sunacaklar. Ipsos"un global olarak düzenlediği RED (Representative Employee Data) çalışması ve uluslararası karşılaştırmalı sonuçlar hakkında bilgi verecekler.

Seminer: 14:00-16:00 Ipsos KMG, Centrum - Safir Salonu
Centrum İş Merkezi, Aydınevler No: 3 Küçükyalı - İstanbul
LCV: 0554 746 13 53

Ipsos"la Yenilikçi Araştırmalar

17 Nisan 2008: Managing Customer and Employee Engagement
Müşteri ve Çalışan İlişkileri Yönetimi

30 Nisan 2008: Leading Edge in Advertising Research: Adlab Live Demonstration
En Gelişmiş Reklam Araştırmaları

14 Mayıs 2008: Designor: Forecasting Market Share and Sales
Pazar Payı ve Satış Tahmini

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları